Hürrem Sultan Hatice Sultan’a Vurdu

Muhteşem Yüzyıl dizisinde bu haftada nefesler tutuldu ve olayalar birbirini takip etti ,ama haftanın en önemli olayı Hürrem Sultan’ın hastalanması ve kendisine Hatice Sultan tarafından kara büyü yapıldığını sanması oldu derken,işler iyice karıştı.Hürrem Sultan büyüden hastalandığını düşünse de herkese iyi olduğunu göstermeye çalışır.

 

Hürrem Sultan Hatice Sultana vuruyor

Hürrem Sultan Hatice Sultana vuruyor

 

Haremde Hürrem Sultan’ın hastalanması üzerine dedikodular yayılınca Hürrem Sultan giyindi ve iyi olduğunu cariyelere kanıtlamak için dairesinden dışarı çıktı ve  taşlık geçerken cariyelerin önünde düştü ve bayıldı.Kendine geldiğinde ise balkondan bakan Şah Sultan’ı gördü.Ayağa kalktı ve tek başına yürüyüp dönerken Hatice Sultan ile karşılaştı ve Hatice Sultan Hürrem Sultan’ın ” sen bana ne yaptın,ne yaptın bana “, sorusuna cevap olarak ” bu daha hiç bişey cehennem ateşlerinde yanacaksın ” diye cevap veriyor. Bunun üzerine Hürrem Sultan Hatice Sultan’a vuruyor ve Hatice Sultan yere düşüyor ve Hürrem Sultan Hatice Sultan’a vurmaya devam ediyor .En son kanlı ellerine bakıyor ve dizinin orada bu hafta ki bölümü bitti.

Hürrem Sultan Hatice Sultan’ı gerçekten dövüyor mu?,Hatice Sultan gerçekten dayak yedi mi? ,Hürrem Sultan Hatice Sultan’ı dövdüyse şimdi neler olacak? ,Hatice Sultan Hürrem Sultan’dan dayak yediyse ne olacak?,Hürrem Sultan sadece Hatice Sultan’a vurduğunu mu sanıyor?,Senaristimiz heyecan için mi Hürrem Sultan’ın Hatice Sultan’ı dövdüğünü gösterdi?,Hürrem Sultan Hatice Sultan’ı dövdüyse şimdi neler olabilir?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.