Hürrem Firuze’yi Öldürecek mi?


Reyting rekortmeni Muhteşem Yüzyıl dizisi 24 Ekim Çarşamba akşamı yayınlanacak olan bölümünde yine reytingleri zorlayacak gibi görünüyor.69. bölümde son sahne de Hürrem Sultan Firuze’nin kendi ağzından aradığı hatunun Firuze olduğunu öğrenmişti.Hürrem bu durumda Firuze’ye ne yapacak diye merakla beklerken 70. bölüm fragmanı ekranlarda dönmeye başladı.

Hürrem Sultan Kanuni Sultan Süleyman’a Firuze’ye aşık olup olmadığını soruyor ,ama tabi ki biz Kanuni’nin cevabını duymuyoruz.Bakalım Kanuni Hürrem’e ne diyecek biricik aşkı Hürrem Sultan dışında birine aşık olduğunu itiraf edecek mi?

Hürrem Kanuni

Hürrem Sultan ise Rüstem paşa’ya Firuze ile ilgili talimatlar veriyor ve Rüstem Paşa ise Firuze’yi balkondan atarken görünüyor.Bu sahne gerçek bir sahne mi yoksa rüya ya da hayal ürünü bir sahne mi bilemiyoruz .Ama bildiğimiz tek şey Hürrem Bu savaşı bir şekilde kazanacaktır.

Bu bölümde Tuncel Kurtiz’in canlandırdığı Kadı Efendi olan Ebu Suud Efendi de sahnelere çıkıyor.herkesin korktuğu bir kadı olarak ekrana gelecek gibi görünen Ebu Suud Efendi bakalım izleyicilerden nasıl bir tepki alacak?

Şehzade Mustafa ise manisa sarayında gönlünü kaptırdığı Helena ile görüşebilecek mi? Gözdesi Fatma Hatun doğum yapacak mı? Mahidevran Sultan Manisa Sarayı’nda Valide Sultan olarak nasıl davranacak?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.