Huri Cihan Sultan Ölecek mi?


Huri Cihan Sultan kurtulacak mı

Huri Cihan Sultan kurtulacak mı?

Ekranların fenomen dizisi Muhteşem Yüzyıl 128. bölümü ile izleyicisini ekranların başına topladı. Muhteşem Yüzyıl bu bölümü ile heyecanlı anlara sahne oldu. Vezir-i Azam Kara Ahmet Paşa  Divan toplantısında kara hilat giydirerek idamına karar verdi. Selim’in tüm bu olaylardan kurtulmasına karşılık Hürrem Sultan Şehzade Beyazıd’ın yanında yer aldığını Şehzade Beyazıd’a söyledi.

Muhteşem Yüzyıl’da Fatma Sultan Şehzade Beyazıd ile Şehzade Selim ‘in aralarını bozmak için binbirtürlü oyunlar düzenlerken, aynı anda Şehzadelerin haremlerini de kavga ettirmek için Huri Cihan Sultan ile Nurbanu Sultan‘ı birbirine düşürmeye çalışıyor.Nurbanu Sultan ile Huri Cihan Sultan ise her fırsatta tartışıyorlar. Huri Cihan Sultan Nurbanu Sultan’ı tehdit ediyor. Nurbanu Sultan ile Şehzade Selim’in oğlu Şehzade Murad’ın sünnet düğününde Gazanfer Nurbanu Sultan’ı yanına  çağırıyor, Nurbanu önemli bir haber var zannedip gidiyor ve  Gazanfer tam Nurbanu Sultan’a bir yüzük hediye ederek aşkını ilan ederken ve Nurbanu on kızarken Huri Cihan Sultan ikisini bir arada görüyor. Huri Cihan Sultan saraya dönerken Nurbanu Sultan  arkasından koşarak yanlış anladınız diyor  ama Huri Cihan Nurbanu’ya artık sonunun geldiğini söylüyor. Tam bu konuşmalar sırasında Huri Cihan Sultan Nurbanu Sultan’a tokat atıyor ve tartışmaya ve kavga etmeye başlıyorlar. Nurbanu Sultan altığı bir şamdan ile Huri Cihan Sultan’ın başına vuru ve Huri Cihan Sultan soluksuz olarak yere düşer.

Huri Cihan Sultan öldü mü? Huri Cihan Sultan ölürse Nurbanu ne yapacak? Nurbanu Sultan Huri Cihan Sultan ile ilgi ne yapacak? Huri Cihan Sultan Muhteşem Yüzyıl ‘dan ayrılacak mı? Muhteşem Yüzyıl Huri Cihan Sultan öldü mü? Burcu Özbek Muhteşem Yüzyıl’dan ayrılacak mı?Nurbanu Sultan Huri Cihan Sultan’a vurmasını nasıl açıklayacak? Huri Cihan Sultan’ı  oynayan Burcu Özbek Muhteşem Yüzyıl’dan ayrılıyor mu?

Huri Cihan Sultan ve Nurbanu Sultan Kavgası:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.