Hayat Şarkısı Kerim Kim?

Birkan Sokullu (Kerim)Birkan Sokullu (Kerim) Kimdir?

Yakışıklı oyuncu Birkan Sokullu 6 Ekim 1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Maltepe Üniversitesinde Radyo Televizyon Programcılığı bölümünden mezunu olan oyuncunu 10 yıllık profesyonel basketbolcudur Birkan Sokullu ayrıca 2003 yılı “ Best Model Of Turkey “ yarışmasında üçüncü olmuştur.

Kanal D’de yayınlanan Hayat Şarkısı dizisinin baş rol oyuncusu olan Birkan Sokullu Hayat Şarkısı dizisinde Kerim karakterini canlandırıyor,Birkan Sokullu ya dizide Hülya karakteriyle Burcu Biricik eşlik ediyor.

Hayat Şarkısı Dizisi Konusu:
Bayram ve Salih aynı köyde doğup büyümüş olan kan kardeşlerdir, aralarında yaşanan anlaşmazlığı tatlıya bağlamak adına çocuklarını küçük yaşta nişanlamışlar fakat çocuklar büyüyüp evlenme çağına gelene kadar farklı şehirlerde yaşamlarını sürdürmüşlerdir.Bayram ve Salih’in çocukları Hülya ve Kerim arasında geçen fırtınalı bir hikaye.
Birkan Sokullu’nun Oynadığı Diziler: Melekler Korusun, Küçük Kadınlar, Elif, Küçük Sırlar, Uçurum, Fatih, Kurt Seyit ve Şura ve en son Hayat Şarkısı dizisinde rol almıştır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

2 Cevaplar

  1. gulya dedi ki:

    Balyiliyorum su diziye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.