Görüş Günü Kadınları Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Görüş Günü Kadınları Dizisi

Görüş Günü Kadınları Dizisi

Fox TV ekranlarında 2 Eylül Pazartesi 22;45’te başlayan  Görüş Günü Kadınları dizisi Adana ‘da çekilen dizilerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Fragmanlarından kısa soluklu dizilerden olmayacağını düşündüğümüz dizinin çekimleri için Türkiye’de bir ilk gerçekleştirilerek 7.500 metrekarelik bir hapishane yapıldı.

Görüş Günü Kadınları  Konusu :

Hayatları, sosyal konumları, dünyaları birbirinden tamamen farklı dört kadının tek ortak noktaları cezaevinde ki sevdikleridir. Bu dört kadın sevdikleri adamları görebilmek için gittikleri “görüş günlerinde” tanışacak ve hayatları hiç ummadıkları bir şekilde birbiriyle karışacaktır. Öyle ki; artık onlar yaşamak için birbirlerine tutunmak; cezaevinde ki eşlerinden uzakta ayakta kalabilmek için birbirlerine yaslanmak zorundadır. Her birinin kendilerine ait sırları, eşlerine dair bilmedikleri vardır.Görüş Günü Kadınları dizisinde bu dört kadının yaşamları ve birbirleriyle olan ilişkileri konu ediliyor.Görüş Günü Kadınları

Görüş Günü Kadınları Oyuncuları :

Görüş Günü Kadınları oyuncu kadrosunda sevdiğimiz oyuncuları görüyoruz; Öyle Bir geçer zaman Ki dizisinin Berrin’i Yıldız Çağrı Atiksoy dizide Gülay karekterini oynuyor.En son Hayat Devam Ediyor dizisinde Cennet karekterini oynayan Şenay Gürler  dizide Süreyya rolünü oynayacak.Ağır Roman yeni Dünya ‘da Kara Leyla ve Samanyolu dizisinde Melek karekterini oynayan Nesrin Cavadzade dizide Lale karekterini oynuyor.Kuzey Güney dizisinde Handan Tekinoğlu karektrerini oynayan Semra Dinçer  dizide Zehra karekteri ile karşımıza çıkıyor.Aşk ve Ceza dizisinde Hakan karekteri ile izlediğimiz  Sinan Tuzcu dizide Cinayet masası komiseri Mehmet rolünü oynuyor.

Dizide diğer rollerde ise İlhan Şeşen,Deniz Karaoğlu (Yalancı Romantik, Arka Sıradakiler),Kemal Uçar ( Ezel, Güzel Çirkin, Sen de Gitme ),Alpay Atalan ( Genco, Anadolu Kartalları) ve Selim Erdoğan oynuyor.

Yıldız Çağrı Atiksoy:Gülay

Şenay Gürler: Süreyya

Nesrin Cavadzade: Lale

Semra Dinçer:Zehra

Sinan Tuzcu: Komiser Mehmet

İlhan Şeşen:Kudret

Alpay Atalan:Ömer

Deniz Karaoğlu:Sertaç

Kemal Uçar:Murat

Görüş Günü Kadınları Dizisi  Resimleri:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.