GABRIELA SFENZI DE FEO

Muhteşem Yüzyıl dizisinde süprizler,olaylar ve beklentiler hiç eksilmiyor.her bölüm yeni bir olay ,her bölüm yeni bir süpriz ve yeni gelen oyuncularla dizide her bölüm heyecan doruğa tırmanıyor.

87. bölümde Manisa ‘da diziye dahil olan Gabriella Sfenzi De Feo adında Cenevizli bir kadın dahil oldu. Gabriela cenevizli genç bir tüccardır.Kocasının ölümü üzerine işleri devralan Gabriela bir oğlu ile yıl da bir mevsimi Manisa ‘da geçirir yılın geri kalan bölümünü ise Sakız Adası’da yaşıyan bu güzel Cenevizli kadından Şehzade Mustafa etkilenir ve ikisi bir aşk yaşarlar. Gabriela dizide 7 bölüm kalacak.

 

GABRIELLA SFENZI DE FEO,muhteşem yüzyıl

GABRIELLA SFENZI DE FEO,muhteşem yüzyıl

 

Gabriela güzel ,akıllı ve zeki bir kadındır.Edebiyat ve şiirden anlayan hırçın ama akıllı bir kadın olarak Şehzade Mustafa’yı etkiler ve Şehzade Mustafa ile sohbet ederler.Birbirlerinden etkilenirler.

Gabriela hareme giremeyecektir diye düşünüyorum,çünkü özgür bir kadın ve aynı zamanda boşanmış ve on bir yaşında bir oğlu vardır.Sadece aralarında bir ilişki olabilir.Aldığım bir tüyoya göre ise Cenevizli Gabriela Manisaya kayıp kız kardeşini bulmaya gelmiştir.

Gabriela Sfenzi De Feo karekterini ise dizi de Ayşe Özdemir oynuyor ,Ayşe Özdemir 2011 yılında Brüksel güzeli olarak seçilmiştir.Aynı yıl Fenerbahçenin eski futbolcusu Önder Turacı ile evlendi, fakat 2012 yılında eşinden şiddet gördüğü iddiası ile boşandı.

Ayşe Özdemir Muhteşem Yüzyıl dizisinde kadılar tarafından haksızlığa uğradığı iddiası ile Mahidevran Sultan’ın yanına gelir ve Mahidevran Sultan ise Gabriella’yı Şehzade Mustafa ile tanıştırır .bakalım bu tanıştırmadan Mahidevran Sultan memnun kalacak mı?

Gabriela ile Şehzade Mustafa’nın arasında yaşananlardan Mahidevran Sultan hoşlanacak mı?Gabriela ile Şehzade Mustafa nasıl bir arada olacaklar?Gabriella ile Şahzade Mustafa arasında nasıl bir ilişki olacak?gabriela Şehzade Mustafa’nın gözdesi olacak mı?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.