Fatih Harbiye Rüya Kimdir?


Başak Parlak- Rüya Fatih Harbiye

Başak Parlak- Rüya Fatih Harbiye

Fatih Harbiye dizisi izleyicisi tarafından sıkı takip edilen , Neriman, Macit,Şinasi ve Pelin’in aşklarını nasıl çözeceklerini merakla beklediğimiz konusu ile her geçen gün daha fazla izleniyor.Fatih harbiye dizisine 13. bölümde ise tüm karekterlerine ek olarak Başak Parlak Rüya karekteri ile katılacak.

Yapımcılığını Koliba Film/Ata Türkoğlu’nun üstlendiği Fatih Harbiye  Neslihan Atagül ( Neriman), Kadir Doğulu ( Macit ),Dilara Öztunç (Pelin )ve Yunus Emre Yıldırımer ( Şinasi ) ‘in başrollerini oynadığı diziye 13. bölümde dahil olacak olan Başak Parlak, “Rüya” karakteri ile izleyici karşısına çıkacak.

Dizide Şinasi’ye şarkılarında ve bestelerinde yardımcı olacak müzik direktörü Rüya’yı canlandıracak olan güzel oyuncu Başak Parlak;  Macit, Neriman, Şinasi aşk üçgenine Rüya’nın da bir şekilde dahil olabileceğini sözlerine ekleyen başarılı oyuncu “Rüya, biraz ortalığı karıştıracak gibi dedi. Dizide hepsi birbiriyle bağlı hikayeler olduğu için eğer Şinasi’nin kafasını karıştırırsa Neriman’ı da rahatsız etmiş olacak ve bu durumda Macit’in de kafası karışacak. Neler olacağını hep birlikte göreceğiz ben de açıkçası merak ediyorum. Rüya, işinde gücünde entrikalar peşinde olmayan iyi bir kız. O yüzden dizinin fanlarının ondan nefret edeceğini pek düşünmüyorum” açıklamasını yapıyor.

Başak Parlak kimdir?

03 Kasım 1989 tarihinde Tekirdağ ın Şarköy ilçesinde doğan  Başak Parlak, oyunculuk hayatına 2003 yılında ”Zalim” dizisi ile başlamıştır. Çeşitli reklamlarda, dizilerde ve televizyon filmlerinde oynayan Başak, 2007 yılında rol aldığı ”Fikrimin İnce Gülü” dizisiyle bir çıkış yakalamıştır. Ardından 2008 yılında başrol oynadığı ”Serçe” dizisiyle daha geniş kitlelere hitap edebilmiştir.

Maltepe Üniversitesinde Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği bölümünden mezun olmuştur.

Rol Aldığı Yapımlar

Yamak Ahmet ,Hayret Bi Şey , Sırat dizisi ,Mahpeyker Sinema Filmi , SüpüRRR Sinema Filmi ,Uygun Adım Aşk Dizisi (Fox tv), Yücel Arzen & Devrim Gürenç – İki Alyans Klibi ,Serçe Dizisi , Fikrimin İnce Gülü Dizisi ,Cola Turka Reklamı , Arda Boyları (TV Filmi) , Geceler Yarim Oldu (TV Filmi) , Evlerinin Önü Mersin (TV Filmi), Sevmişim Vermiyorlar (TV Filmi) ,Doktorlar Dizisi ,Canın Sağolsun Dizisi , Rondo Reklam , Gümüş Dizisi, Acı Hayat Dizisi , Algida Reklam,Ayışığı Neredesin Dizisi , Yapı Kredi Emeklilik Reklam ,Zalim Dizisi ve Asya Finans Reklamında rol almıştır.

Fatih Harbiye Rüya (Başak Parlak )Resimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.