Fatih Harbiye Pelin


Fatih Harbiye Dizisi Pelin

Fatih Harbiye Dizisi Pelin

Dilara Öztunç Kimdir?

Özellikle Küçük Sırlar dizisinde Heves karekteri ile adından söz ettiren Dilara Öztunç Fox TV ekranlarında başlayan Fatih Harbiye dizisinde Pelin karekteri ile karşımıza çıkıyor.

Dilara Öztunç 17 Mart 1989 tarihinde İstanbul’da doğmuştur  Dilara Öztunç öğrenimine üniversitede devam etmektedir. Hayatı boyunca İstanbul’da olan oyuncu şu anda Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde burslu olarak oyunculuk okuyor. Dilara Öztunç  hem okuyor hem çalışıyor diyebiliriz çünkü yıllardan beri  dizilerde oynuyor.

Dilara Öztunç bir ara profesyonel olarak da voleybol oynayan oyuncu aynı zamanda 2008 yılında düzenlenen bir güzellik yarışmasında da Türkiye üçüncülüğü kazanmıştır.3 yıl Olimpiyat evinde yüzücülük yaptı.

Diziler hariç pek çok tanıtım ve reklam filminde de oynayan güzel oyuncu aynı zamanda modellik yapıyor.

Dilara  Öztunç

Dilara Öztunç

 

Dilara Öztunç boyu: 1.73 cm

Dilara Öztunç kilosu: 50kg

Dilara Öztunç oynadığı diziler:

Fatih Harbiye  (2013 )-Pelin

Gün Akşam Oldu (2011)-Malis

Küçük Sırlar (2010)-Heves

Aşk-ı Memnu (2008 )-Kıvanç Tatlıtuğ’un  Sevgilisi

Kayıp Prenses (2008)-Peri

Elif’in Günlüğü (2007)

Pelin Kimdir:

Zengin bir ailenin büyük kızları olan Pelin şımarık, her zaman bakımlı ve her istediğini elde eden  bir genç kızdır. Çocukluğundan beri Macit Arca’ya aşık olan ve Macit ile evlenmeyi bekleyen ukala bir kızdır.Şık giyinmeyi seven ve Macit’in dibinden ayrılmayan bir kızdır.Neriman’ın dayısının kızıdır ve Macit ile Neriman tanıştıktan sonra , Neriman’ı kıskanan ve ondan nefret eden biri haline dönüşür.

 

Fatih Harbiye Pelin – Dilara Öztunç Resimleri:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.