Fatih Harbiye Neriman

Fatih Harbiye Dizisi Neriman

Fatih Harbiye Dizisi Neriman

Neslihan Atagül Kimdir?

Oyunculuk dünyasına Yaprak Dökümü dizisinde canlandırdığı Deniz karekteri ile adım atan Neslihan Atagül pek çok başarılı pojede görev alarak değerli ödüller kazandı ve en son Fatih Harbiye dizisinde Neriman karekteri ile beğenileri toplamaya devam ediyor.

Neslihan Atagül 20 Ağustos 1992 İstanbul doğumlu ve  Türk sinema ve dizi dünyasında genç yaşına rağmen birçok rolde görev aldı. Başarılı oyunculu sayesinde de 2012′de düzenlenen Altın Koza film festivalinde umut veren en iyi kadın oyuncu ödülünü aldı. 2013 ‘de 45. Sinema Yazarları Derneği Ödülleri Cahide Sonku En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nü Araf filmi ile kazandı.

Neslihan Atagül

Neslihan Atagül

Neslihan Atagül boyu : 1.70cm

Neslihan Atagül kilosu: 50 kg

Neslihan Atagül dizileri:

Fatih Harbiye (2013 )-Neriman

Hayat Devam Ediyor (2011-2012) – Şirin Bakırcı

Araf (2012) – Zehra

Kalbim Seni Seçti (2011) – Melis

Canım Babam (2011) – Pınar

İlk Aşk (2006) – Genç Bahar

Yaprak Dökümü (2006-2010) – Deniz

 

Neriman

Neriman

Neriman Kimdir?

Neriman, yoğun bir ahlak anlayışı ile iyi bir eş, iyi bir anne adayı olarak “gelenekçi aile” bilgisiyle büyütülür. Korumalı bir yaşam süren Neriman, kötülük nedir bilmeyen, herkese karşı sevgi dolu, yardımsever, girdiği her ortama uyum sağlayabilecek bir samimiyetle konuşan biridir.

Aynı mahallede yaşayan ve babası Faiz Bey’in saygısını kazanmış, güzel sanatlar öğrencisi, Şinasi ile evleneceğine mutlak gözüyle bakılmaktadır. Fatih’te gelenekçi bir yapı içinde büyüyen Neriman, zeki, kültürlü ve algısı son derece açık bir kızdır. Kendisini doğup büyüdüğü Fatih’te sıkışmış hisseden Neriman, etrafındaki insanların düşünce yapılarını sürekli eleştirmekten kendini alamaz…

Ona göre doğup büyüdüğü mahalle insanlarının uğraşları ve düşünce yapıları bugünün gerçeklerinin dışındadır. Neriman, artık Fatih’de sürdürdüğü yaşam dışında farklı bir yaşamın, çocukluk ve ilk gençlik aşkı Şinasi’ye duyduğu hisler dışında başka bir aşkın, “ona öğretilenden başka olanın” peşindedir.Tam bu durumda iken Harbiye’de Macit adında zengin bir genç ile tanışırlar.

Fatih Harbiye Neriman-Neslihan Atagül Resimleri :

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.