Fatih Harbiye Dizisi Oyuncuları ve Konusu


Fatih-Harbiye-dizisi

Fox Ekranlarında Cumartesi 31 Ağustos 2013 tarihinde 19:45 ‘te yayınlanmaya başlayan Fatih Harbiye dizisi sevilen oyuncu kadrosu ve konusu ile izleyicileri şimdiden ekranların başına toplamaya başladı.Peyami Safa ‘nın aynı adlı eserinden televizyona uyarlanan dizide Pis yedili dizisinde Bayrampaşalı Güney ve Küçük Sırlar dizisinde Ali karekterini canlandıran Kadir Doğulu ile birlikte Hayat Devam Ediyor dizisinde Şirin karekterini canlandıran Neslihan Atagül başrolleri paylaşıyor.

Fatih Harbiye Dizisi Konusu :

Çocukluk arkadaşı olan Neriman ile Şinasi İstanbul Üniversitesi’nde okumaktadırlar. Bir süre sonra arkadaşlıklarının daha da  samimiyetleşmesi sonucu sevgili olurlar. Şinasi Doğu kültüründen gelen bir kişidir. Neriman’ın ise Batı kültürüne büyük hayranlığı vardır. Neriman bir baloya davet edilir ve baloda hayranlık duyduğu modern İstanbul’un varlıklı üst sınıfından yakışıklı Macitile tanışır.Macit ise zengin , varlıklı ama aradığı saf aşkı bulamamıştır ve bu aşkı Neriman’da bulur.

Fatih Harbiye Dizisinin Konusu Batı kültürü ile milli kültür arasında kalmış Neriman’ın yaşam hikayesini ve zengin yaşam kalitesinin her insanı mutlu edemeyeceğini anlatmaktadır.

Çok farklı kültür ve değerler arasında bocalayan, duygusal gelgitler yaşayan genç bir kız, Neriman… Fatih Harbiye aşk ile sevginin çıkmazlarıyla izleyiciyi karşı karşıya bırakacak. Fatih Harbiye hayatı ve aşkı, tüm çelişkileri ve çatışmalarıyla sergiliyor

Fatih Harbiye Dizisi Oyuncuları :

Kadir Doğulu: Macit

Neslihan Atagül:Neriman

Yunus Emre Yıldırımer:Şinasi

Dilara Öztunç :Pelin

“Fatih Harbiye” dizisinin diğer oyuncuları ise; Itır Esen, Ebru Şam, Süeda Çil, Seda Türkmen, Fırat Topkorur, Özgürcan Çevik, Gökçe Akyıldız, Yusuf Baymaz, Kahraman Sivri ve Özdemir Çiftçioğlu.

Fatih Harbiye Dizisi Resimleri:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.