Fabrika Kızı Dizisi Oyuncuların İsimleri


Fabrika Kızı dizisiShow TV de Haziran ayında başlayacak olan Fabrika Kızı Dizisinin perşembe günleri ekranlarda olması bekleniyor.Fabrika Kızı dizisinin baş rollerinde Küçük Kadınlar ve Benim İçin Üzülme dizilerinden tanıdığımız Fulya Zenginer ile Reaksiyon ve Serçe Sarayı dizilerindeki rolleri ile dikkatleri üzerine çeken İsmail Demirci yer alıyor.

Fabrika Kızı dizisi konusu;
Otuzlu yaşlarının başında olan Aylin, nişanlısı ile birlikte İzmir’de yaşamaktadır. Hep el üstünde tutularak büyütülmüş, başarılı ve hırslı bir kadın olan Aylin’in hayatı bir gecede değişmiştir. Terfi edilmeyi beklerken işinden olan, gelinlik hayalleri kurarken terk edilen genç kadın, kendini bir anda yapayalnız ve beş parasız bulur.
Tam her şey bitti dediği anda bir telefonla Aylin’in hayatı yeniden başka bir yöne doğru gider. Yıllardır görmediği babasından miras kalan İstanbul’daki fabrika, genç kadının hayatını düzene sokması için bir umuttur. Bu mirasla arasındaki tek engel ise Ferhat olacaktır.

Yapım : Organize Filmler
Yapımcı : Sercan Çiçekoğlu, Engin Acuner
Yönetmen : Hakan Arslan
Senaryo : Gökhan Horzum
Uygulayıcı Yapımcı : Sezgin Acuner

Fabrika Kızı dizisi Oyuncuları ve canlandırdıkları karakterler : İsmail Demirci (Ferhat), Fulya Zenginer (Aylin), Fırat Albayram (Cansın), Aydan Burhan (Muzaffer Ana), Özge Korkmaz (Nuriye), Fatih Altın (Sami), Begüm Yılmaz (Damla Gül), Sedat Bilenler (Himmet), Alayça Öztürk (Afitap), Burak Satıbol (Yetkin Birol Şimin), Alper Kadayıfçı (Yusuf Tandır), Tuğçe Karaoğlan (Asiye)

Fabrika Kızı dizisi Oyuncuları Resimleri


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.