Evli ve Öfkeli Oyuncuları ve Konusu

Evli ve Öfkeli dizisi oyuncuları

Evli ve Öfkeli dizisi oyuncuları

ATV ekranlarında 4 Ekim Pazar akşamı başlayacak olan yeni sezon dizilerinden birisi de Evli ve Öfkeli dizisi oldu. Süreç Film -Ali Gündoğdu’nun yapımcılığı yaptığı Evli ve Öfkeli dizisinin yönetmen koltuğunda Nisan Akman otururken, senaryosunu ise Deniz Dargı ve Cenk Bogatur yazdılar.Evli ve Öfkeli dizisi güçlü oyuncu kadrosu ve konusu ile şimdiden dikkatleri çekti. Evli ve Öfkeli dizisi yeni sezonun iddialı yapımlarından birisi olarak bu akşam izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor.Dilek,Esra,Seray ve Mine’nin hikayelerini bulacağımız dizi Pazar akşamlarının dizisi olacak.

 

Evli ve Öfkeli Konusu:

Aynı mahallede büyüyen Dilek ,Esra, Seray ve Mine’nin ortak noktaları aynı mahallede büyümeleri ve kocaları tarafından aldatılmalarıdır. Kocaları tarafından aldatılan bu dört kadın kocalarından intikam almak için “İlk eşler kulübü”nü kurarlar .Mine,Esra, Dilek ve Seray’ın aldatılmalarına rağmen hayatlarına devam etmeleri ,verdikleri tepkiler ve yaşamlarını nasıl sürdüklerini anlatan dizide 4 kadının kocalarından intikam alma yolları ekranlara taşınacak. Romantik komedi izlemeyi sevenlere hitap eden Evli ve Öfkeli dizisi izleyenlerin beğenisi kazanacaktır.

 

Evli ve Öfkeli Oyuncuları :

Birce Akalay – Esra

Ebru Cündübeyoğlu – Seray

Yıldız Çağrı Atiksoy-Mine

Ayça Erturan- Dilek

Sarp Akkaya- Murat

Başrollerin yanında Evli ve Öfkeli dizisinde Serkan Altunorak,Gamze Topuz,Nışan Şirinyan,Sinan Eroglu ,Burak Sevinç ve Ekin Koç gibi isimlerde yer alıyor.

 

Evli ve Öfkeli Oyuncu Resimleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.