Engin Hepileri ve Beyza Şekerci Evlendi


Engin Hepileri Beyza Şekerci düğün

Engin Hepileri Beyza Şekerci düğün

Ünlü ve başarılı oyuncu Engin Hepileri uzun süredir birlikte olduğu güzel oyuncu Beyza Şekerci ile evlendi Çiftin düğünü Sait Halim Paşa Yalısı’ında yapıldı. Düğüne pek çok ünlü isim katıldı.

Beyza Şekerci düğün için gelinlik olarak prenses etek gövdesi taş işlemeli modeli tercih etti. Tül askısı olan gelinliği topuz saç ve duvak ile tamamlayan Beyza Şekerci gelinliğini beyaz çiçeklerden gelin çiçeği ve gözlerinden okunan mutluluğu ile çok güzel görünüyordu. Engin Hepileri ise gri damatlığı ve beyaz gömleği ile her zaman ki gibi çok yakışıklı idi.

Beyza Şekerci düğün öncesinde kına gecesi yaparak gelenekleri yaşatmak istediğini söyledi.Kına gecesinin organizasyonu Lal Organizasyon yaptı.Beyza Şkerci organizasyondan çok memnun kaldığını belirtti. Beyza Şekerci kınalık olarak beyaz elbise üzerine lacivert ve kırmızı renkte işlemeli kaftan giydi. Gösterişli tacı ve kolyesi ile tam sultanları andırdı.Engin Hepileri ise kına gecesine Beyza Şekerci’nin babası ile daha sonra katıldı.Engin Hepileri ve Beyza Şekerci düğün ve kına resimleri galerimizde sizleri bekliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.