En Güzel İyi Geceler Sözleri

iyigeceler sözleri

İyi Geceler Mesajları.

İyi Geceler Sözleri 2013 .

Kısa İyi Geceler Mesajları…

Sevdiğiniz, değer verdiğiniz kişilerin mutlu uyumasını böylece mutlu  uyanmasını isterseniz, onlara kendilerini önemli hissettirecek mesajlar gönderebilirsiniz.Sizin için seçtiğimiz en güzel iyi geceler mesajlarını yazımızda bulacaksınız.

-Bu gece senin gözlerin için uyuyacağım sen uyurken gizlice ellerini tutup saçlarını okşayacağım sana yaklaşıp o her zaman duyduğun şeyi söyleyeceğim; seni çok seviyorum ve hep seveceğim iyi geceler.

-Geceye inat seninle sabahlayacağım güneş kıskansın seninle ısınacağım yastıklar ağlasın göğsünde uyuyacağım ve bir tek sana bağlı kalacağım aşkım iyi geceler..

-Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için bitanem iyi geceler.

-Bir dua gönderiyorum Allah’ıma sen uyurken rüyanda beni göresin diye İyi geceler sana Seni seviyorum aşkım İyi geceler bir tanem.

-Bu gönül sana tutkun Sözlerin yine suskun Nolursa olsun artık sessizlikten korkuyorum Bir aradayken ayrıyız Her şeye rağmen dayanmalıyız Kayıp gitme ellerimden korkuyorum sensizlikten gecelerden İyi geceler aşkım…

-Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor İyi geceler canım. Tatlı rüyalar sevgilim.

-Kısaca benli rüyalar Evliliğe giden yolumuzda 1 günü de bitirmiş olmanın verdiği mutlulukla uyuyacağım; senin tatlı tatlı gülüşünü düşünerek. Rüyalarıma bekliyorum Öpüyorum..

-En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun Seni çok seviyorum gülüm sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca iyi geceler aşkım.

-Özlemim sana sevdiğim Sensiz rüyalarımdan artık bıktım Umarım sen beni rüyalarında görüyorsundur İyi geceler biriciğim Seni çookk seviyorum İyi ki varsın bir tanem.

-Rüyaların en güzeli bu gece seninle olsun iyi geceler sevgilim Seni çok seven aşkın.

-İnsan uyumadan önce ne düşünürse rüyasında onu görürmüş derlerdi de inanmazdım Demek ki her gece rüyalarımda seni görmemin nedeni buymuş Sende beni düşün uyumadan önce İyi rüyalar aşkım Rüyalarda buluşmak dileğiyle.

-Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin Sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene İyi geceler gök yüzümün en parlak ve güzel yıldızı.

-İsyanım sensiz geçen gecelerime Ben seni düşünmekten uyuyamazken sen rahat ve huzurlu uyu diye bu mesajı gönderiyorum sana İyi geceler canım .

-Rüyalarda kavuşmak dileğiyle Uzadı gecelerim, sabah olmuyor Sensiz bir tanem, odama hiç güneş doğmuyor İyi geceler benim için doğan mehtabım.

-Gece lambasının loş ışığı vuruyordur şimdi o güzel yüzüne Ne kadar da güzelsin öyle, her halinle Düşüncelerimdeki tek güzele iyi geceler.

-Bir kuş misali uçsa dudaklarım sana doğru Konsa kıpkırmızı dudaklarına irkilir misin? Yoksa onu alıp kendine seninkileri bana gönderir misin? İyi geceler aşk busem .

-Birden uyandım doğruldum yatağımda Yastığım gözyaşlarımdan sırılsıklam Son bir damla gözyaşım ise süzülüyor hala yanaklarımdan Bensiz geçirdiğin son gece olması dileğimle iyi geceler sana.

– Bu gece yağan yağmura yazdım sana olan duygularımı Seni ne çok sevdiğimi anlatsın diye sel olup aksın üstüne İyi geceler bir tanem, damlaların çıkardığı ses sana ninni olsun rüzgar haykırsın seni ne kadar çok sevdiğimi ve sensiz geçen gecelerdeki ıstırabımın sesini.

-Aşk sarhoş gezmektir ıssız boş sokaklarda Bir kalp çizip içine isminin baş harflerini yazmaktır buğulu camlara Bu mesaj vasıtasıyla aşkımı gönderiyorum sana İyi geceler Aşkıma .

-Geceler sessiz, soğuk, ayaz Sevgim o kadar sıcak ki onu gönderiyorum sana, ört üstüne sakın üşüme diye İyi geceler canıma.

Bu gece hayallerimi, aşkımı gönderiyorum sana yeniden bu mesajla Sığın içlerine hangisini istersen Korur seni tüm kabuslardan Sen rahat uyu sevdiğim İyi geceler biriciğim.

-İyi geceler sevgilim Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim iyi geceler.

-Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen birşey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

-Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun iyi geceler!

-Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için bitanem iyi geceler.

-Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gönderiyorum huzurla uyu bitanem..

-Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi geceler.

-Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum bitanem iyi geceler.

-Arım balım peteğim gülüm dalım çiçeğim karizmatik erkeğim iyi geceler.

-Sen benim rüyalarımdaki hayalim hayattaki tek yaşama sebebimsin iyi geceler meleğim.

-Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreğin sana yalnız bırakıldığını söylerse aldırma çevir gözlerini gökyüzüne sana gülümseyen gözlerimi göreceksin aşkım iyi uykular tatlı rüyalar.

-Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim İyi Geceler Herşeyim! Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek tükenmek bilmeyen bişey bu bu can bu bedenden çıkana bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.