Doğum Gününde Sevgilime Ne Yapabilirim?


SEVGİLİYE SÜPİZ HEDİYE

Sizlerde sevgiliniz için doğum gününde farklı ve güzel süprizler hazırlayarak süpriz ama farklı hediyeler hazırlayarak onu mutlu edebilirsiniz. Sizler için sevgiliye hazırlanabilecek farklı süprizleri paylaşıyorum.

**Bence doğum gününde yapacağın en güzel sürprizlerden bir tanesi de sevdiğin kişinin yaşı kadar balon alıp her balonu da ayrı ayrı güzel sevgi sözcükleri yazmak ya da   her dilde seni seviyorum kelimesini de  balonlara yazabilirsiniz.Eminim ki bu o kişiyi çok memnun edecektir ,çünkü bununla uğraşmış olacaksınız ve tabii ki yanında da hediyesi olursa daha çok sevinecektir.

**Doğum günü için sevgilinize ilişkinizin başından beri olan en güzel anlarınızı anlatan resimlerden oluşan bir kal yapabilirsiniz. Bu hem romantik hem de anlamlı bir hediye olacaktır.

**Sevgiliniz için 365 tane farklı renklerde hatta isterseniz farklı boylarda kalpler hazırlayın ve bu kalplerin üzerine sevgilinizin hoşuna gidecek olan sözleri yazın ve hepsini kalpli bir kutuya koyabilirsiniz ya da albüme yerleştirebilirsiniz. Böyle bir hediye oldukça romantik ve güzel olacaktır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.