Dila Hanımda Ne Olacak?

İlgiyle izlenen dizi Dila Hanım dizisinin 4. bölümünde olaylar hızlı şekilde gelişti.Seyit Bey ile Dila Hanım’ın araları düzeldi ve Dila Hanım intikamını gizli gizli almaya karar verip sakinleşmiş göründü.Azer ile Rıza Bey kavgasında Azer yenildi ve evdekilerden sakladı.Rıza Bey ise annesinden sakladı ve bir süre Dila ile görüşmeme kararı aldığı halde Dila’yı görmemeye dayanamaz ve Dila ile Rıza arasındaki aşk alevlenmeye başladı.

Dila Hanım

Dila hanım rüyasında kocasını görünce yavuz Bey’i görmeye gider ve Seyit Bey Dila’yı takip eder. Dila hanım Rıza bey’in kulübesine girer ve Seyit Bey onu takip ediyor ve dizi burada bitti.Şimdi bu durumda  Dila Hanım Yavuz Bey olduğunu sanarak  görüştüğü kişinin Rıza Bey olduğunu öğrenecek mi? bu soru büyük olasılıkla evet cevabı ile cevaplanacak ama Seyit Bey Dila’nın kandırıldığını anlayacak Mı yoksa Dila’ya kızacak mı? Dila düşmanı ile görüşen bir kadın duruma düşüp tüm güvenleri sarsacak mı? Peki Rıza Bey’in kim olduğunu öğrenen Dila ne yapacak?Tüm bunların cevabı için haftayı bekleyeceğiz.

Rıza Bey’in Dila Hanım’a olan aşkını öğrenen Rıza bey’in ailesinin tepkisi neler olacak ya da Dila’nın durumunu öğrenen Dila’nın annesi neler yapacak?Tabi Azer ne diyecek o ayrı bir durum.Azer Fatma’yı etkiledi gibi göründü ama bakalım neler olacak?Özellikle Rıza’nın duygularını öğrenen Melike hanım neler yapacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.