Dila Hanım Vuruldu mu?

Dila Hanım dizisinin bu akşam ki bölümünde geçen hafta son sahnede kaçırılan Dila Hanım’ın etkileri devam etti.Rıza Bey Dila’nın kaçırılmasından annesi Melike Hanım’dan ve Azer’den şüpheleniyor ,ama Dila’nın kaçırılmasından ikisi de sorumlu değildir. Dila’yı Sultan kaçırmıştı ve parasını almak için banka şubesine getirilmesi sağlar.

 

Dila vuruluyor

Dila vuruluyor

 

Dila kendini kaçıran adamlarla beraber  bankaya gelir,parayı çeker ve bankadan çıkınca Dila Hanım  ile arabaya giderlerken Rıza Bey Dila’yı görür ve adama Dila’yı bırakıp gitmesini ister ,ama adam dinlemez, tam bu sırada diğer taraftan da Azer Dila’yı kurtarmak üzere gelir ve oda silahını çekerek Dila’yı bırakmasını ister .Adam silahları bırakmalarını söylese de Rıza  Bey silahını indirir,ama Azer adamın üzerine yürü ve ateş eder ,bu esnada Dila Hanım ya da Dila’yı kaçıran adam vurulur,ama kim vuruldu ,bunu anlamadık.

Dila hanım da kim vuruldu? ,Dila hanım vuruldu mu?,Azer kimi vurdu?,Azer Dila ‘yı mı vurdu?,Azer Dila’yı kurtardı mı?Kim vuruldu ya da Dila hanım Kurtuldu mu?, bilmiyoruz ama bir sonra ki bölümü heyecanla bekliyoruz.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.