Dila Hanım ile Rıza Bey Evlenecek mi?

Star  TV ekranlarında cuma akşamları ekranlara gelen ve izleyicileri ile buluşan Dila Hanım dizisi Necati Cumalı’nın aynı adlı eserinden ekranlara geliyor.her geçen gün izleyicisinin arttığı Dila Hanım ‘ın bu bölümünde Dila ani bir kararla yaşadıklarını geride bırakıp Sarıgül’den ayrılıyor ve İstanbul’a gidiyor.Azer Fatma’dan intikam almaya çalışıyor.Melike ise Rıza ile Dila’nın aşkını engellemeye çalışıyor.

 

Rıza Bey,Dila Hanım

Rıza Bey,Dila Hanım

 

Dila hanım Rıza’dan ve yaşadıklarından kaçmak için önce İstanbul’a gidiyor ve oradan da yurt dışına çıkmayı düşünüyor ve hazırlıklarını yapıyor. Rıza Bey Dila’nın İstanbul’a gittiğini duyunca arkasından İstanbul’a geliyor ve Dila’yı bulmaya çalışıyor.Bu arada Seyit Bey ve Dila’nın  annesi de İstanbul’a geliyorlar.

Rıza bey biraz yardımla da olsa sonunda Dila ‘yı havaalanında yakalıyor ve gitmemesi için yalvarıyor,herkesin içinde derdini anlatıyor ve Dila ikna olarak kalıyor. Akşam restoran’ı kapattıran Rıza Bey Dila’ya yüzükle beraber evlenme teklif ediyor ve Dila Hanım’da kabul ediyor.

Bu arada Fatma’dan intikam almaya çalışan Azer ise Fatma’yı kaçırarak Fatma’ya tecavüz eder ve Fatma Azer’in elinden kurtulup çiftliğe gelir ve Melike Hanım bu durumu öğrenince Gidip Azer’i bulup vurur.

Dila Hanım ve Rıza Bey baş başa zaman geçirirlerken ve evlilik hayalleri kurarlarken bakalım olaylar nasıl gerçekleşecek?Rıza ile Dila’nın evlenmesine Seyit Bey ne diyecek?kabul edecek mi? Melike Hanım bu durumu kabullenecek mi?Azer’in vurulması Dila ile Rıza’yı nasıl etkileyecek?Fatma’nın durumunu öğrenen Rıza Bey nasıl davranacak?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.