Çilek Kokusu Dizi Oyuncuları ve Konusu


Çilek Kokusu dizi oyuncuları

Çilek Kokusu dizi oyuncuları

Star TV ekranlarında Haziran ayında başlayacak olan yaz dizilerinden Çilek Kokusu dizisi yayınlanan tanıtım fragmanları ile birlikte dikkatleri çekerek merakla beklenmeye başlayan dizilerden birisi. Çilek Kokusu dizisi romantik komedi tadında bir dizi olarak izleyici ile buluşacak.

Gold yapımın yapımcılığını üstlendiği Çilek Kokusu dizisinin senaristliğini Aslı Zengin yaparken yapımcı olarak Faruk Turgut yer alacak. Yönetmen koltuğunda ise  Filiz Gülmez Pakman oturuyor.  Çilek Kokusu dizisinin beğenilen müzikleri ise Toygar Işıklı’ya ait.

Çilek Kokusu Konusu:

Pastahane de çalışan bir kızla Tv ekranlarının en yakışıklı oyuncularından birinin yaşayacağı nefret ve aşk dolu sevgi hikayesini konu alacak olan Çilek Kokusu dizisi birbirlerinden tamamen zıt karakterlere, hayatlara sahip olan Aslı(Demet Özdemir )  ve Burak (Yusuf Çim) sürpriz bir şekilde tanışırlar. Birbirlerini bir daha hiç görmeyeceklerini düşünürlerken, Aslı, Burak ve Volkan, Bodrum’da sonunu bilemedikleri bir oyunun içine düşerler. Tesadüfler zinciri onların peşini Bodrum’da da bırakmaz.

Çilek Kokusu Künye

Yapım: Gold Film
Yapımcı: Faruk Turgut
Senaryo: Aslı Zengin

Çilek Kokusu Oyuncular:

Demet Özdemir-Aslı

Yusuf Çim -Burak

Mert Ekin Daymaz – Volkan

Mahir Günşiray-Nihat

Mine Tugay-Elçin

Murat Başoğl-Sinan

Laçin Ceylan-Selda

Gözde Kaya-Çağla

Uğur Demirpehlivan-Emel

İdil Sivritepe-Eda

Tuğçe Bayat-Gonca

Utku Ateş-Barış

Çilek Kokusu Oyuncu Resimleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.