Bugünün Saraylısı Oyuncuları


Bugünün Saraylısı

Bugünün Saraylısı

Bugünün Saraylısı dizisi Atv ekranlarında ilk bölümü ile izleyenlerin beğenisini kazandı. Pazartesi akşamları izleyici ile buluşan dizi  konusu, güçlü oyuncu kadrosu ve mücevherleri ile dikkatleri üzerine çekti. Refit Halit Karay’ın aynı adlı eserinden televizyona uyarlanan dizi izleyenlerden tam not aldı.

Bugünün Saraylısı Konusu:

Kökleri saraya dayanan Katiboğlu ailesi maddi anlamda zor günler geçirmektedir. Kuyumculuk mesleğini atalarından devralan “Saraylı Bey” lakaplı Ata Katiboğlu, ailenin iki asırdır ikamet ettiği yalıyı satışa çıkarmak durumunda kalır. Statülerini kaybetmek üzere olan Ata Bey’in  karısı Üftade ve kızı Feride bu durumdan oldukça hoşnutsuzdur.

Yalıya beklenmedik, sürpriz bir alıcı çıkar.Ata Bey’in eski kahyası Yaşar Efendi yalıyı satın alır ve kızı Ayşen ile birlikte yalıya yerleşir.Ata Bey’in eski aşkı aslında Kahya Yaşar Efendi’nin ölen eşidir.

Hayatında Kayseri’deki bağ evinden başka bir yer görmemiş olan genç, güzel ve milyoner Ayşen, “Bugünün Saraylısı” olarak yalıya yerleşir. Yalının bu şekilde el değiştirmesiyle herkes şoke olurken, Ayşen’le beraber herkesin de hayatı değişecektir.

Bugünün Saraylısı Oyuncuları:

Refik Halit Karay’ın romanından esinlenilen, yapımcılığını Avşar Film’in, senaristliğini “Senaryo Tılsım”ın üstlendiği ve yönetmenliğini ise Kudret Sabancı’nın yaptığı “Bugünün Saraylısı” dizisinde  başrollerinde Selçuk Yöntem, Cansu Tosun, Ali Ersan Duru, Serhat Teoman ve Nazan Kesal yer alıyor. Dizinin  kadrosunda ise; Gülenay Kalkan, Dilşad Çelebi, Gözde Çığacı, Derya Durmaz, Begüm Akkaya, Mehmet Mehmedof, Alihan Aracı, Umay Anadolu Özçelik, Tevfik Erman Kutlu, Hikmet Karagöz, Hamit Demir ve Elif Yılmaz gibi başarılı oyuncular da yer alıyor.

Selçuk Yöntem- Ata Katiboğlu  yani “Saraylı Bey”

 Cansu Tosun -Ayşen

Ali Ersan Duru – Fatih Soysal

Serhat Teoman – Savaş Ataman

Nazan Kesal – Üftade Katiboğlu

Bugünün Saraylısı Foto Galeri:

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.