Bugün Ne Giysem Yeni Sezon


Ekranlerın sevilen ve merakla takip edilen yarışması olan Bugün Ne Giysem ekranlara yeni dekor ve süprizlerle döndü.Dekor sadece sütüdyoda değil uğurlu odada da gerçekleşmiş.Özge Ulusoy uğurlu odada değil jüri koltuğunda yer alırken Uğurken Erez ise tekrar uğurlu odaya dönüyor.

Bugün ne giysem

Bugün Ne giysem programının jüri üyesi asyısı ise dörde çıkartılmış ve yeni Jüri Üyesi Çağla Şikel oldu.Çağla Şikel de yarışmacıları değerlendirecek ve 2012’nin en şık kadının seçmeye çalışacak jüri üyelerinin ise işi zor olacaktır.

2012’nin en şık kadını yarışmayı kazandığında 100bin TL bir ödülün sahibi olacak.İşte jüri bunun seçerken tüm dikkatini yarışmacılara verecek.Finalislerin belirleneceği bundan sonraki bölümlerde jürininda yarışmacıların da işi çok zor olacak.

Yeni jüri üyeleri daha dinamik görünürken ,Uğurkan Erez ise her zaman sevdiği ve mutlu olduğu yer  olan uğurlu odaya döndü.Yine jüri üyelerinin kıyafetleri,saçları ve makyajları da en az yarışmacılar kadar dikkat çekecek.

Giyirken sizlerde İvana Sert,Çağla Şikel ,Özge ulusoy ya da Hakan Akkaya’nın tüyolarından yararlanmak istiyorsanız Bugün Ne Giysem programını izlemelisiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.