Beren Saat İntikam Dizisi Başlıyor

Güzel ve başarılı oyuncu Kanal D ekranlarında 2013 Ocak ayında yayımlanacak olan İntikam dizisi ile ekranlara dönüyor.Yakışıklı oyuncu Mert Fırat ile Nejat İşler ile başrolleri paylaşan Beren Saat dizide babasının intikamını almaya çalışan Yağmur karekterini canlandıracak.

İntikam dizisi Amerikan dizisi Revenge dizisinden uyarlandı. Revenge dizisinde Madeline Stowe ve Emily VanCamp başrolleri paylaşıyor.beren Saat intikam dizisinde rolü için karate dersleri almış.

Beren Saat dizide kendisi terk ettiğini düşündüğü babası hakkında ki gerçeği öğrenerek babasının intikamını almaya çalışan genç bir kadını canlandıracak.İntikamını almaya çalışırken iki aşk arasında kalacak olan  yağmur karekteri ile ekranlara geliyor.İntikamını almaya çalışırken Derin olan  adını değiştirerek Yağmur adını kullanarak babasıyla yaşadığı mahalleye dönüyor.

 

İntikam 2013 ocak

 

İlk fragmanları ekranlarda dönmeye başlayan İntikam dizisi merakları uyandırdı.Aşk-ı Memnu dizisinden sonra Fatmagül’ün Suçu Ne dizisiyle ekranlara gelen beren saat intikam dizisi ile Bihter’e daha çok benzeyecek gibi görünüyor.Fragmanda vamp ve seksi bir görünüm sergileyen Beren Saat dizi başlayana  kadar merakları daha da çok çekecek gibi görünüyor.

İntikam dizisi Kanal D ekranlarında Ocak ayından itibaren perşembe akşamları saat 20:00 da ekranlara gelecek.Beren Saat,Nejat İşler ve Mert Fırat bu dizide nasıl bir performans sergileyecekler?Dizi nasıl olacak?Merak ve ilgi uyandıracak mı? Hepimiz  birlikte bekleyip göreceğiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.