Ben Onu Çok Sevdim Dizisi Oyuncuları ve Konusu


Başbakan Adnan Menderes’in hayatını ve aşkını anlatacak olan Ben Onu Çok Sevdim Dizisinde Mehmet Aslantuğ ile birlikte İdil Fırat ve Birce Akalay başrolleri paylaşıyor.Bir zamanların siyaset adamı ve bir dönemin başbakanı olan Adnan Menderes ile ilgili olan bu dizi hem kadrosu , hem konusu ile izleyicinin şimdiden ilgisini çekmeye başladı.

Ben Onu Çok sevdim dizisi

Ben Onu Çok sevdim dizisi

Ben Onu Çok Sevdim Dizisi Konusu:

Başrollerini Mehmet Aslantuğ (Adnan Menderes), İdil Fırat (Berrin Menderes) ve Birce Akalay’ın (Ayhan Aydan) paylaştığı “Ben Onu Çok Sevdim”, Atv ekranlarında seyirciyle buluşacak. Başbakan Adnan Menderes’in eşi ve aşkı arasında kalmasının o yıllardaki siyasi süreç çerçevesinde anlatılacağı “Ben Onu Çok Sevdim” dizisi bir dönem dizisi olarak izleyiciyi ekranların başına kilitleyecektir.

ATV ekranlarında fragmanları başlayan dizide Birce Akalay’ın canlandırdığı Ayhan Aydan “Ben Ayhan Aydan… Bu ülkenin asılan, halkının gözü önünde öldürülen başvekilinin, Adnan Menderes’in sevgilisi, dert ortağı, büyük aşkı ya da metresi… Bunu söylemekten hiçbir zaman korkmadım, çekinmedim; Ben Onu Çok Sevdim… Benim anlatmaya cesaretim var, sizin dinlemeye cesaretiniz var mı?” diyerek izleyicinin dikkatini çekiyor.

Ben Onu Çok Sevdim Dizisinin Oyuncu Kadrosu:

Mehmet Aslantuğ :Adnen menderes

İdil Fırat : Berrin Menderes

Birce Akalay: Ayhan Aydan

Şemsi İnkaya:İsmet İnönü

Ege Aydan: Nihat Erim

Tuğrul Çetiner: Celal Bayar

Levent Öktem:Muhsin Ertuğrul

Kerem Alışık : Fatin Rüştü Zorlu

Halit Ergör:Fuat Köprülü

Ben Onu Çok Sevdim dizisinde Ayhan Aydan’ın eşi Hasan Ferit Alnar’ı Erdinç Gülener, Adnan Menderes’in en yakın arkadaşı Ethem Menderes’i Rıza Akın, Adnan Menderes’in en büyük oğlu Yüksel Menderes’i Mehmetcan Mincinözlü, ortanca oğlu Mutlu Menderes’i Savaş Zafer ve en küçük oğlu Aydın Menderes’i Burak Temiz canlandırıyor.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.