Ben Onu Çok Sevdim Dizisi Ne Zaman Başlayacak ?


Ben Onu Çok Sevdim

Ben Onu Çok Sevdim

Bir dönem dizisi olan Ben Onu Çok Sevdim Dizisi dönemin başbakanı Adnan Menderes‘in  eşi ve yasak aşkını siyasi bir çerçeve içinde anlatacak . ATV ekranlarında izleyici ile buluşacak olan dizi güçlü ve başarılı oyuncu kadrosu ve ilgi çeken konusu ile şimdiden izleyicilerin dikkatini çekiyor. Dizi de Adnan Menderes’i Mehmet Aslantuğ oynarken, menderes’in eşi Berrin Menderes’i İdil Fırat ve yasak aşk yaşadığı Ayhan Aydan’ı ise Birce Akalay canlandırıyor. Pek çok başarılı isimde dizide rol alıyor.

Yapımcılığını Pana Film‘in yaptığı Ben Onu Çok Sevdim atv ekranlarında Eylül ayı içerisinde başlaması bekleniyor.Tüm seyircilerin merakla beklediği dizinin tanıtımları ekranlarda dönmeye devam ediyor.

Yapımcılığını Pana Film’in, yönetmenliğini Mehmet Bahadır Er’in, senaristliğini ise Seda Altaylı’nın yaptığı “Ben Onu Çok Sevdim” dizisinde Mehmet Aslantuğ, Birce Akalay ve İdil Fırat’ın yanı sıra pek çok başarılı oyuncu bir araya geliyor. Dizide Ayhan Aydan’ın eşi Hasan Ferit Alnar’ı Erdinç Gülener, Adnan Menderes’in en yakın arkadaşı Ethem Menderes’i Rıza Akın, Adnan Menderes’in en büyük oğlu Yüksel Menderes’i Mehmetcan Mincinözlü, ortanca oğlu Mutlu Menderes’i Savaş Zafer ve en küçük oğlu Aydın Menderes’i Burak Temiz canlandırıyor. Dizinin oyuncu  kadrosunda tarihin önemli isimlerini canlandıran diğer isimler ise; Şemsi İnkaya (İsmet İnönü), Ege Aydan (Nihat Erim), Tuğrul Çetiner (Celal Bayar) ,Levent Öktem( Muhsin Ertuğrul)ve Kerem Alışık (Fatin Rüştü Zorlu) ve daha pek çok başarılı isim dizide yer alıyor.

Ben Onu Çok Sevdim Dizisi Resimleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.