Aşk Sözleri


Sevgililer gününe çok az kaldı,sevdiğiniz kişiye değişik ve güzel aşk sözcükleri fısıldamak istiyorsanız yazımızı okumanız yeterli.Birçok kişi için  güzel sözler hediyelerden etkilidir.

Sevgili için Aşk Sözleri:

İçim o kadar senle doldu ki… İnsanlar seni gözbebeklerinde görürler diye bakmaya korkar oldum.

İçimdeki kıvılcım yakarsa bir gün beni mezar taşına kazırlarsa ismimi ruhum teselli edemezse seni bu sözü okuyup ta hatırla beni..

!Şafak vakti yağan bir çiğ tanesi kadar Masum,gün batımında denizlerden esen rüzgar kadar Çılgın ve okyanusun derinlerindeki bir inci tanesi kadar özelsin.

Şimdi Yoksun… Seni Dilediğim Gibi Düşünebilirim Tutar Ellerini öpebilirim Uzun Uzun ..Kimseler Aıyplamaz Beni Yokluğunda Seni Sevdiğimi Anlayamazlar..

Bütün Işıkları Kaldırıp Attım Bir Kenara !!! Anlıyor musun?Gökyüzü Güneş Olsa ,Sensiz Karanlıktaıym…Şimdi biz neyiz biliyor musun? Akıp giden zamana göz kırpan, birbirine uzanamayan yorgun yıldızlar…

Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak…

Şimdi uzak bir kenttesin ya yağmur yağıyorsa.!! düşüyor mu yüreğine tane tane…? sen istiyorsan gelirim serilirim kıyılarına.

Şunu bil ki sevgilim bir gün benim gözlerimdeki ateşe yüreğimdeki aşka tutulursan cehennemdeki   ateşten bile maruz kalırsın ve sunu da bil ki bir gün gözlerimin ateşine kapılacaksın..

Varmı daha ağır yük, hasreti çekmek kadar. yaşama sebebimsin, ekmek kadar su kadar. Ayrılığın, hasretin her şeyin bir hazzı var. seni anmak da güzel seni özlemek kadar.

Kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan gözyaşlarıma, yalnızca sen layiksin.. Çünkü benim için çok özelsin aşkım..

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana özlemim, bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim, günaydın benim Herşeyim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.