Arka Sokaklar Mesut Ölecek mi?


Arka Sokaklar Mesut Komiser ölüyor mu?

Arka Sokaklar Mesut Komiser ölüyor mu?

Arka Sokaklar dizisinin 311. bölümünde heyecan yine dorukta idi. sezondur devam eden dizi de pek çok olay ve heyecan izleyiciyi her hafta ekranları başına kitliyor.

Arka Sokaklar dizisinin  4 Ocak Cumartesi yayınlanan 311. bölümünde Şevket Çoruh‘un canlandırdığı  Mesut Komiser vuruldu ve denize düştü sonrasında ise Mesut’un durumu ile ilgili bilgi yer almadı bu durum  Mesut Komiser ölecek mi? , sorusunu akıllara getirdi.Sadece Mesut değil Mesut vurulduğunda hastanede fenalaşan oğlu Tunç ‘un da ölüp ölmeyeceği merak konusu.

Şevket Çoruh Arka Sokaklar ‘dan ayrılıyor mu?

Kanal D ekranlarının sevilen, Arka Sokaklar dizisi 4 sezondur yayınlandığı andan beri heyecanla izleniyor, dizinin sevilen kahramanlarından Mesut Komiser 311. bölümünde ağır bir şekilde yaralanınca akıllara Mesut rolünü oynayan Şevket Çoruh’un Arka Sokaklar’dan  ayrılacak mı sorusunu getirdi.

Mesut Komiser Ölüyor mu?

Arka Sokaklar ekibi olayları çözerken izleyiciyi de yaşadıkları heyecanın içine sürüklüyorlar. Ekibin  asabi  ve efsane komiser polisi Mesut (Şevket Çoruh) dizinin  311.  bölümde, vurularak ölümle yüz yüze geldi.Mesut Komiser iyilecek mi? Yoksa Mesut diziden ayrılacak mı?

Mesut Komiser’in ve hatta oğlu Tunç’un hayatla mücadelesi nasıl olacak? Tunç rolünü oynayan Kerimhan Duman ‘ın diziden ayrılacağı söylentiler arasında yer alıyor. Bu durumda Tunç ölecek mi sorusu güçleniyor. Mesut (Şevket Çoruh) ise diziden ayrılacak mı , yoksa iyileşip ekibi ile yoluna devam edecek mi? Tüm bu soruların cevabını diziden öğreneceğiz.


4 Cevaplar

 1. murat dedi ki:

  olmesin nolur ben onlari cok seviyorum azerbaycanda her kes bu diziyi seyr ediyor

 2. kader dedi ki:

  nolur ne Mesut nede Tunc ayrilsin
  ikisde iyi oyuncu lutfen cimayin diziden

 3. doğan dedi ki:

  mesut diziden çıkarsa artık arka sokaklar dizisi izlenmez tüm heycanını kaybeder diziye hayat veren oyuncu çıkmması lazım şahsen ben izlemem diziden çıkarsa ve çok kişide böle düşünce olacakk

 4. EMİR dedi ki:

  MESUT ÇIKARSA BU OYUNUN TADI KAÇAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.