Anneler Günü Sözleri

anneler günü

En değerli varlıklarımız olan annelerimizin anneler gününde onlara küçük te olsa bir hediye almak,bir çiçek götürmek ve ellerini öpmek gerekir.Tüm bunların yanında tatlı bir iki söz söyleyerek  veya bu sözleri mesaj olarak göndererek ya da aldığınız hediyenin ,çiçeğin üzerindeki karta yazarak onları daha da mutlu edebiliriz,Ayrıca bu sözleri diğer annelerede gönderebiliriz.

*Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Anneler günü kutlu olsun canım annem.

*  Annelerdir bütün çocukları sevindiren… Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim.

*Gücüme güç, umuduma umut katan annem.. Anneler günün kutlu olsun!!Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem.. Seni çok seviyorum.

*Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günü kutlu olsun bitanem.Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, ANNEM. Ellerinden öperim.

*Hırçınlığımın tesellisi, şefkatine sığındığım, hayatımı gönüllü paylaşan annem.. hakkını nasıl öderim..Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Anneler günün kutlu olsun..

*Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Hakkını nasıl öderim.. Başımı dizlerine koymaya geldim.En güzel insan, en güzel annem, koruyucu meleğim.. Ellerinden öperim.

*Annem.. annem.. ben sensiz hep eksiğim.. Yanında olmasam da, sen yine benimlesin.Gökyüzünden bir yıldız kayar, dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir. Ellerinden öperim.

*Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Hakkını nasıl öderim..

*Dünyanın en güzel, en iyi annesi, anneler günün kutlu olsun.Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. Seni çok seviyorum.

*Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günü kutlu olsun bitanem.

*Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven annem, sana layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.

*Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum anne. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

*Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem.

*Her şeye değer senin sonsuz sevgin.. Annem annem.. Seni çok arıyorum.. Çok özledim. Anneler günün kutlu olsun biricik meleğim.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.