Anneler Günü İle İlgili Sözler


anneler günü ile ilgili sözler (8)Ülkemizde ve tüm Dünyada Mayıs ayının ikinci Pazar günü Anneler Günü olarak kutlanmaktadır;bizi doğurup büyüten dünyanın en kutsal varlıkları, annelerimizi her gün hatırlayalım.

Yazımızda Anneler Günü için hazırlanmış kısa mesaj ve resimli Anneler Günü kutlama kartlarını bulabilirsiniz.

 

Bir günümde değil her günümde sin. Her gün her saniye benimle sin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim için çok özelsin. Anneler günün kutlu olsun…

Anneler günün kutlu olsun Annem! Her zaman söylemesem de seni çok sevdiğimi bir tek sen biliyorsun. Bana verdiğin sevgiyle bütün dünyam çiçek açtı. Onları hiç soldurmadım annem. Anneler günün kutlu olsun.

Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın.. En aziz varlığımız. Anneler günün kutlu olsun annem.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Anneler günün kutlu olsun.

Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Anneler günün kutlu olsun.

Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum.

Fedakarlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim.

Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler canım anneciğim… Anneler günün kutlu olsun.

Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle canım annem… Anneler günün kutlu olsun!

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum anne.

Kelımelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi, tarif et dersen bana herhalde sadece “anne” derdim..Anneler günün kutlu olsun…

Sevgili anneciğim, bir gün umarım bana gösterdiğin sevgi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur.Anneler günün kutlu olsun.

Benim için herşeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine . Anneler günün kutlu olsun .

Anne seni seviyorum.Belki sevgimi her zaman gösteremiyor olabilirim ama sen bunu daima biliyorsun.Anneler günün kutlu olsun.

Eğer bana gözlerinle değil de kalbinle bakmış olsaydın, seni ne kadar sevdiğimi çok iyi anlardın… Anneler günün kutlu olsun…

Anneciğim seni ben çiçeklerden yemişten ve klasik dörtlüklerde anlatıldığından daha çok fazla severim, seni çoook severim. Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Anneler günün kutlu olsun..

Anneler Günü Resimli Mesajları:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.