A.Ş.K Dizisinin Konusu Nedir ?


A.Ş.K konusu

A.Ş.K konusu

Yeni sezonda Kanal D ekranlarında başlayacak olan A.Ş.K dizisinin güçlü oyuncu kadrosu diziyi iddialı olan diziler arasına koyarken, izleyiciler şimdiden dizinin konusunu merak ediyorlar.

Başrollerinde Hazal Kaya, Hakan Kurtaş, Nebahat Çehre ,Aslı Tandoğan ve Kaan Urgancıoğlu’nun oynayacağı dizide aşk farklı bir şekli ile karşımıza çıkıyor.Aşk paranın bile satın alamayacağı kadar güçlü bir duygu olarak bilinse de bu dizi ile bu bir kez daha sorgulanacak.

Aşk… O her şeyden güçlü ve değerlidir. Paradan bile

Azra ( Hazal Kaya ) ve Kerem’in ( Hakan Kurtaş ) ellerinde sadece aşk vardı. Her şeyden değerli ama beş para etmeyen aşk! Birbirlerini delice seviyorlardı. Peki, aşk yeter miydi onlara? Çünkü aşk dışında iyi giden bir şey yoktu hayatlarında. Ve her şey daha da kötüye gidecekti.

Derken hayatlarına Şebnem girdi. Zengin bir aileye doğmuş, istediği her şey onun olmuştu. Paranın satın alabileceği her şey. Aslına bakılırsa mutlu değildi. Dahası sevilmemiş, belki de yeterince sevmemişti. Aşka doymadan, aşka kanmadan ölmek istemiyordu Şebnem. Korkuyordu.

Şebnem içini Azra’ya açtı . Küçük bir kız çocuğu gibi… O güne kadar başına gelen en iyi ve en kötü şeydi Azra. Hem melek, hem şeytan; hem dost, hem de düşmandı. Hayallerini gerçekleştirmeye, kendisini ve aşkını, yani Kerem’i kurtarmaya çalışırken Şebnem’i kullanacaktı. Ancak aşkını kurtarmak için aşkını feda edebilir miydi insan? Böyle bir şeyi göze alabilir miydi?

Hazal Kaya yani Azra hırsları uğruna sevdiği erkeği bir başkası ile görmeye dayanabilecek mi?

Aşk , entrika ve hırs bir arada bakalım dizi izleyicilerden nasıl tepkiler alacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.