A.Ş.K Dizisi Oyuncu Kadrosu


A.Ş.K dizisi

A.Ş.K dizisi

Yeni sezonda yani Eylül ayında Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği Kanal D ‘de başlayacak olan A.Ş.K Dizisi seyircinin şimdiden merakını çeken dizilerden birisi oldu. Pek çok oyuncuyu kadrosunda buluşturan  A.Ş.K Dizisi’nde en son Muhteşem Yüzyıl’da Valide Sultan karekterini canlandıran yılların başarılı oyuncusu Nebahat Çehre ‘de Neslihan Vural olarak rol alıyor.

A.Ş.K Dizisi’nde Adını Feriha Koydum’da oynayan Hazal Kaya ise Azra rolü ile başrol oynayacak. Hazal kaya ‘ya partner olarak Bir çocuk sevdim dizisinde oynayan Hakan Kurtaş Kerem rolü eşlik edecek. Bir diğer erkek oyuncu ise Düriyenin Güğümleri ve Leyla ile Mecnun dizisinden tanıdığımız  Kaan Urgancıoğlu ise Can Vural rolü ile karşımıza çıkıyor.

A.Ş.K dizisinde Şebnem rolü ise Dudaktan Kalbe dizisinden tanıdığımız Aslı Tandoğan tarafından canlandırılacak. Ekranların fenomen dizilerinden olacağı düşünülen A.Ş.K dizisinde daha pek çok oyuncu rol alacak.Yönetmenliğini Ömür Atay’ın yaptığı dizinin senaryosunu ise  Evren Şit ve Serdar Soydan yazıyorlar.A.Ş. K Dizisi’nin künyesini ise daha detaylı olarak sizlerle aşağıda paylaşırken, resimlerini ise galerimizde paylaşıyorum.

Yapım : Gold Film
Yapımcı : Faruk Turgut
Yönetmen : Ömür Atay
Senaryo : Evren Şit, Serdar Soydan
Görüntü Yönetmeni : Oktay Başpınar
Müzik : Aytekin Ataş, Erdem Doğan ,Gürsoy Tanç
Sanat Yönetmeni : Zafer Kanyılmaz
Kostüm : Nilüfer Çamur
Oyuncular : Hazal Kaya (Azra), Aslı Tandoğan (Şebnem), Nebahat Çehre (Neslihan), Hakan Kurtaş (Kerem), Kaan Urgancıoğlu (Can),Tugay Mercan (Orhan), Elit İşcan (Semra), Sevtap Özaltun(Ece), Servet Pandur (Müzeyyen), Nihal Koldaş (Sırma), Güneş Emir(Melis), Osman Akça (Hasan), Gökay Müftüoğlu (Fırat), Erkan Can (Rıza)

A.Ş.K Dizisi Resimleri :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.