A.Ş.K Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

A.Ş.K Dizisi

A.Ş.K Dizisi

Ekranlarda sezonun başlaması ile birlikte bir dizi fırtınası yaşanıyor ve pek çok başarılı ve ünlü oyuncu ise dizilerde rol alıyor.Bu isimlerin başında A.Ş.K dizisinde oynayan Hazal Kaya ,Hakan Kurtaş, Nebahat Çehre ve Aslı Tandoğan gibi başarılı ve merak ile takip edilen oyuncular geliyor.Tanıtım fragmanı Kanal D ekranlarında dönerken özellikle Hazal kaya hayranları dizinin  ne zaman başlayacağını merak ediyorlar.

A.Ş.K birbirinin çok seven iki gencin Hazal Kaya dizide karekteri Azra Ve Hakan Kurtaş dizideki karekteri Kerem arasında ki ilişkiyi ve yaşanan olayları anlatacak ama bu olaylar beklenenden farklı olaylar olarak ekranlara yansıtyacak.Azra ile Kerem evlenip zengin ve mutlu bir yaşam sürmek isterler ve Şebnem ise zengin ama mutsuz aynı zamanda hasta bir kızdır.Azra tenis öğretmenidir ve Kerem ise yüzme hocasıdır ve Kerem’in öğrencisi Şebnem’in Kerem’e aşık olması sonucu Azra Kerem’i Şebnem ile evlenmeye ikna ederek istedikleri zenginliğe kavuşabileceklerini düşünür ve olaylar başlar,bakalım dizide neler olacak?

Evet… En çok merak edilen soru ise A.Ş.K dizisinin ne zaman hangi saatte başlayacağı ? A.Ş.K dizisi 23 Eylül Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarında Saat 200:00’da başlayacak. ATV ekranlarında aynı saatte Karadayı dizisi ile çakışan dizi bakalım izleyicinin beğenisini kazanacak mı? İzlenme oranı nasıl olacak?

A.Ş.K Dizisi Foto Galeri:

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.