Karadayı Feride Evlenecek mi?

Feride evlenecek mi?

Feride evlenecek mi?

Karadayı dizisi 53. bölümde Hakime Feride Hanım (Bergüzar Korel ) babası, annesi ve nişanlısı Sinan Koca tarafından hazırlanan süpriz daha doğrusu bir tuzak ile Sinan ile evlendirilmek üzere kandırılıyor. Feride nude rengi gelinlği içerisinde davetlilerin yanına salona geldiğinde nikahına geldiğini anlıyor ve şaşkınlıktan ne yapacağını bilemiyor. Dizi yine heyecan dolu sahnelerden sonra heyecan dolu bir anda bölüm sonu yapınca bizler Feride’nin evlenmek için vereceği tepkiyi ve cevabı ancak haftaya öğrenebileceğiz. Yargıtay Başkan’ın nikah şahidi olması Feride için cevabında oldukça önemli bir rol oynayacaktır.Tabi Mahir’in aşkı ise daha ağır gelecektir. tüm bunlar ise Feride’nin cevabı ile ilgili olarak bizlere pek ipucu vermiyor.

Feride  anne ile babasının evlilik yıldönümü için giydiği sandığı nude renkli gelinlik ile çarpıcı bir görünüm sergiledi. Feride’nin gelinliğinin yakası ,kolları ve gövdesi tamamen Fransız dantelinden yapılmış , uzun kuyruklu oldukça şık bir modelde idi. Feride’nin otadan ayrılıp ,yarım olarak dağınık toplanmış saçları doğallığını vurgularken ,naturel tonlarda ki makyajı kusursuzdu. Feride takı olarak sadece küpe tercih etmişti.

Feride nikah konusunda nasıl bir karar verecek? Sinan  ile Feride evlenecek mi? Feride bu oyunu nasıl atlatacak? Feride evlenirse Mahir ne yapacak? Feride nikahta evet diyecek mi?Tüm bu soruların cevaplarını ilerleyen günlerde öğreneceğiz.Şimdi sizleri galerimizde Feride’nin gelinliği ve nikah görüntüleri  ile başbaşa bırakıyorum.

Karadayı 75. Bölüm Sezon Finali Feride’nin Gelinliği

Karadayı Feride Gelinlik Resimleri:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.