Yılbaşı Masası Orta Süsleri

Yılbaşı akşamını evde kutlayarak geçirecekseniz ya da evinizde yemek yiyecekseniz yılbaşına uygun şık ve enerjik bir masa hazırlamalısınız.yılbaşı masası hazırlarken incilerden,kristallerden ve süslemelerden yararlanabilirsiniz.

Yılbaşı sofrası  için hazırlayacağınız masa da şık bir masa süsü bulundurarak masanızın daha zengin görünmesini sağlayabilirsiniz.Masa süsünüz büyük bir mum olabileceği gibi şık bir çiçek ya da içinde renkli yeni yıl topları olan ayaklı bir tabak olabilir.Önemli olan hazırlayacağınız masayla ve evinizin dekoru ile uygun olmasıdır.

 

Yılbaşı masa süsü 2013

 

Yeni yıl akşamı için hazırlayacağınız masaya değişik modellerde ve şekillerde masa süslerinden yararlanabilirsiniz.Kozalaklar,mumlar,inciler,renkli toplar,minik ağaçlar ya da kristalleri kullanabilirsiniz.

Yılbaşı masası süslemelerinde tek bir obje kullanarak hazırlayacağınız süsleri kullanabileceğiniz gibi birkaç objenin birleşmesinden oluşan süsleri de kullanabilirsiniz.

Galerimizde değişik modellerde ve farklı sofralarda kullanabileceğiniz masa ortası süslerini topladım.Sizler bu modellerden dilediğinizi yılbaşı masanızda kullanabilirsiniz.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.