Yılbaşı Masa Dekorasyon Modelleri 2015


2015 yıbaşı masası

2015 yıbaşı masası

Yılbaşı akşamı sizlerde evde kutlama yapacaksanız hazırlayacağınız yemeklerin,mezelerin ve tatlıların sunumunu yapacağınız masanın görünümü çok önemlidir. Masada kullanılan eşyalar,masanın rengi,konsepti ve aksesuarlar dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor.Yılbaşı masası konuklarınız öncelikle gözü zevkine sonra midesine hitap etmeli.

yeni yıl masası 2015

yeni yıl masası 2015

Yılbaşı masasının dekorasyonunda peçeteler önemli bir yere sahiptir. Yemeğe oturan kişilerin ilk dikkatini çekecek detay peçeteler olduğundan  bu nedenle şık peçeteleri tercih etmelisiniz.Yeni yıl detaylı peçeteleri tercih ederek farklı ve şık bir görünüm oluşturabilirsiniz.

yeni yıl için peçete yılbaşı peçeteleri yılbaşı peçetesi yeni yıl peçetesi

Yılbaşı masasının olmazsa olmaz detaylarından birisi de mumlardır.Mum seçerken kırmızı ya da beyaz renk mumları seçebilir ve mumlarınızı farklı şekillerde masaya yerleştirebilirsiniz.Farklı desen ve detaylara sahip mumlar ile sizlerde masanızı şıklaştırabilirsiniz.

yeni yıl mumu yılbaşı için mum yılbaşı mumu

Yılbaşı masasının diğer ayrıntıları arasında çam ağacı dalları,yeni yıl topları,kırmızı kurdaleler,masa örtüsü,tabakların renkleri ve şekilleri,çam kozalakları ,bardaklar,kadehler,kar taneleri gibi çeşitli objelerde yeni yıl masalarının detayları arasında yer alıyor.

yılbaşı masası 2015

Sizlerde yılbaşı akşamını evde sevdiklerinizle geçirmeyi planlıyorsanız öncelikle masanızın nasıl olacağına karar vermeli ve masanızı şık ama kullanışlı bir şekilde yeni yıl masası hazırlamalısınız.

yeni yıl masası yılbaşı masası yeni yıl masası örneği

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.