Yılbaşı Ağacı Süslemeleri 2015


yılbaşı ağacı

yılbaşı ağacı

Yılbaşında evinizde ,işyerinizde ya da ofisinizde ağaç süslemesi yapmak istiyorsanız ağacın mekanın büyüklüğüne uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Yılbaşı ağacı seçiminizden sonra ağacınızı nasıl süslemek istediğinize karar vermelisiniz. Daha sade bir süsleme yapabileceğiniz gibi abartılı ağaç süslemesini de tercih edebilirsiniz.

Yılbaşı ağacınızı süslemeden önce tüm dallarını iyice açmalısınız. Sonrasında ağacınızı ışıklandıracağınız kablonun yeterli uzunlukta olmasına ve renk ayarı yapılabilmesine dikkat etmelisiniz.Işıklandırma işleminden sonra ağacınıza yılbaşı süslerini tüm dalara eşit olarak dağılacak şekilde asmalısınız.Yılbaşı ağacınıza en son renkli topları ağacınızın arkasına da bir kaç tane gelecek şekilde asmalısınız.

Yılbaşı ağacınızı süslerken alacağınız süslerde renk uyumuna dikkat etmelisiniz. Ayrıca süslemelerde renk uyumunu kurdaleler ve fiyonklarla da yakalayabilirsiniz. Son olarak ta yılbaşı ağacının tepesine bir yıldız koymalısınız.

yılbaşı ağaç süslemesi yılbaşı ağacı süslemesi yılbaşı ağacı süsleme yılbaşı ağacı 2015 yeni yıl ağacı süslemesi 2015 yeni yıl ağacı süslemesi yeni yıl ağacı süsleme 2015 yeni yıl ağacı süsleme yeni yıl ağacı yılbaşı ağaç süslemesi 2015


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.