Tepe Home Yılbaşı Koleksiyonu 2013


Aksesuar alanında sektörün lider mağazalarından olan Tep Home ‘un bu yıl ki yılbaşı koleksiyonu her zevke hitap ediyor. 2013 yılbaşı kolesiyonu için dört farklı konsept hazırlayan Tepe Home dekorasyon sevenlerin beğenisini kazanacak gibi görünüyor.

Yılbaşı koleksiyonunda “Sıcacık Bir Kış” ,”Renklerin Gizemi” , Kuzey Yıldızı”ve “Kırmızının Işıltısı” adlı konseptleri hazırlayan tepe Home yılbaşı koleksiyonlarının tamamına bir önceki yazımızda yer vermiştim Bu yazımda yılbaşında klasikten hoşlanan ve kırmızıdan vazgeçemeyenler için hazırlanan “Kırmızının Işıltısı ” adlı konsepte yer vereceğim.

 

Tepe Home Kırmızının Işıltısı

 

Tepe Home  Kırmızının Işıltısı adlı konseptinde  melekler, süsler, çelenkler ve peri ışıkları ile her yılbaşı görmeye alıştığımız ve klasikleşen kırmızı, yeşil ve kahverengi aksesuarlar ile anıları canlandırmaya hazır bir koleksiyon hazırlamış.

Evini yeni yıla hazırlamak isteyenler ya da sevdiklerine hediye almak isteyenler için şık bir alternatif olabailecek Tepe Home yılbaşı koleksiyonun  Kırmızının Işıltısı adlı konseptinde mumluklar,süsler,peçete halkaları,biblolar,yılbaşı çorapları,dekoratif tepsiler ve kadehler bulunuyor.

Sizlerde yeni yılda kırmızı olmazsa olmaz diyenlerdenseniz bu koleksiyon tam size göre,kırmızın her tonunda dilediğiniz ve ihtiyacınız olabilecek tüm yeni yıl eşyalarını bulabilirsiniz. Sizlerle  galerimizde Kırmızının Işıltısı adlı koleksiyondan parçaları buluşturuyorum.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.