Taş Duvar Dekorasyonu için Öneriler


Ev için taş duvar

Ev için taş duvar

Evlerde şimdilerde eski taş evlerden ilham alınarak yapılan bir dekorasyon var ki yapılan eve bir sıcaklık ve şıklık katıyor. Taş duvar dekorasyonu ile sizlerde evlerinize farklılık katabilirsiniz. Taş duvar ile evinizde herhangi bir odayı , mutfağı,salonu ya da banyoyu dekore edebilirsiniz. Taş duvarları duvarın sadece bir tarafında ya da evde kullandığınız alanda bir duvar da uygulayabilirsiniz.Sizlerle duvar taşı ile dekorasyon önerilerini ve taş duvar ile yapılan dekorasyon modellerini paylaşıyorum.

*Taş duvar ile dekorasyon yapacağınız zaman duvarınıza ve evinize uygun olan bir tipografik posterlerden yararlanabilirsiniz.

*Taş duvarların önüne mutlaka bitkilerinizi ya da çiçeklerinizi yerleştirin. Oldukça şık bir görünüm elde edeceksiniz.

*Taş duvarları metal eşyalarla kombinleyerek ortaya şık sonuçlar çıkartabilirsiniz.

*Taş duvarları dekore ederken dikkat çekici renkleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. taş duvarların doğallı renkler ile dengelenecektir.

*Taş duvar dekorasyonunu mutfakta kullanırken , taş duvarın bulunduğu alana  tencere, tava ya da cezve asarak ortaya farklı bir şıklık çıkartabilirsiniz.

* Kendinizi hep tatilde hissetmek istiyorsanız beyaz taş duvarları dekorasyonda kullanabilirsiniz.

*Taş duvar ile dekorasyon yapacağınız zaman duvarın için minik bölmeler yaparak oldukça güzel bir bir görünüm elde edebilirsiniz.

Taş Duvarlı Dekorasyonlar:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.