Puzzle Avize Nasıl Yapılır?


Puzzle Avize Bitmiş HaliEvde kendi kendinize yapabileceğiniz maliyeti çok düşük ve çok şık görünen bir avize sahibi olmak ister misiniz?

Bu tür birleştirilebilir avizelere Puzzle Avize deniyor. Bu avizeleri mağazalardan satın alabilirsiniz yada benim gibi evde kendiniz de yapabilirsiniz.

Puzzle Avize Montajı Nasıl yapılır?

İlk önce verdiğim kalıp tan 30 adet parça kesiyoruz,daha sonra videoyu izleyerek bu parçaları birleştirebilirsiniz. Parçaları birleştirirken adım adım gidip birbirine geçen köşelere dikkat edersek hiç sorun çıkmadan montajı tamamlaya bilirsiniz.

Puzzle Avize Kalıbı

Puzzle Avize Kalıbı JPG

Ben avizemi  A4 kağıdından deneme amaçlı yapmıştım tahminimden daha güzel ve sağlam olunca sizinle de paylaşmak istedim.

A4 kağıdı ile Puzzle Avize yapmak isteyenler aşağıdaki kalıp dosyasını bilgisayarınıza indirip yazıcıdan 30 adet yazdırıp makasla düzgün bir şekilde keserek kulana bilirsiniz.

Siz yapacağınız avize için şeffaf plastik kullana bilirsiniz,hem daha sağlam olur hemde birleştirmesi kolay olur.

Puzzle Avize için gerekli kalıp dosyasını aşağıda paylaşıyorum ayrıca parçaları nasıl birleştireceğiniz hakkında bir de video var biraz el becerisi ve sabır ile çok şık bir avize sahibi olabilirsiniz.

Puzzle Avize Kalıp İndirmek İçin Tıkla = Puzzle Avize İçin Kalıp Word Dosyası

Puzzle Avize Birleştirme Videosu

Videoyu dikkatlice izlerseniz hiçbir sorun çıkmadan parçaları birleştirebilirsiniz kolay gelsin.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.