Düğün Masası Süsleri, Çiçekleri


Gelin masası süslemeleri

Gelin masası süslemeleri

 

Düğünde konuklarınızın oturacağı masaların şık olmasını ve güzel görünmesini isteriz. Bu nedenle düğün için hazırlanacak olan masaların şık olması ve güzel bir şekilde düzenlenmesini hepimiz isteriz. Düğün masalarında çeşitli süslemeler kullanılabilmektedir.

Düğünde kullanılacak olan masaların düzenlenmesi ve süslenmesinde düğünün nasıl olacağının büyük bir önemi bulunuyor. Eğer yemekli bir düğün organize ediyorsanız masa süsleri de buna uygun olmalıdır , ama yemek olmadan olacak bir organizasyonda süslemeler daha farklı olacaktır. Düğün masası süslemelerinde en çok çiçeklerden yararlanırız. bu ortama hem şıklık, hem canlılık , hem de tazelik hissi katacaktır. Bunun dışında kristaller ve mumlar da süslemelerde kullanılabilirler.

Düğün masası çiçeklerini ise değişik modellerde ve renklerde seçebilirsiniz. Düğün masası süslemelerinde aynı anda hem çiçekleri , hem mumları , hem de farklı süsleri kullanabilir ve ortama farklılık katabiliriz.Sizlerle en güzel düğün masası süsleme modellerini galerimizde paylaşıyorum, bunlara bakarak sizlerde masa süslemeleri ile ilgili fikir edinebilirsiniz.

 

Düğün Masası Süslemeleri:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.