Çamaşır Sepeti Modelleri


Kirli çamaşırlarınızı koyduğunu çamaşır sepetlerinin şık ve güzel görünmesini isteriz.Böylece çamaşır sepetleri bulunduğu mekanı da güzelleştirir.

Genellikle banyoda dursa da kirli sepetleri bazen yatak odalarında ya da çocuk odalarında da bulunabiliyor.Bulunduğu odanın dekorasyonuna uygun çamaşır sepetleri ile sizlerde evlerinizde şık bir görünüm sağlayabilirsiniz.

 

Kirli sepeti modeli

 

Çamaşır sepetleri hasırdan,plastikten ya da kumaştan yapılabiliyor.Farklı modelleri bulunan kirli sepetleri içinde sizin ihtiyacınıza en uygun olan rengi ve modeli seçerek evlerinizde hoş bir görünüm oluştururken evimizin daha toplu olmasını sağlayabiliriz.

Kirli sepetlerinde kırmızı,yeşil,pembe,beyaz,kahve,şeffaf renkler,desenli renkler kullanılabilmektedir.Torba şeklinde olanlar farklı şekillerde olabiliyor.Sepet şeklinde olanlar ise daha çok büyük sepetler halinde bulunuyor.

Sizlerle galerimizde farklı modellerde ve değişik renklerde çamaşır sepetleri modellerini paylaşıyorum.Sizler bu modellerden evinize uygun olanını belirleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.