Antre Dekorasyonları


Evinizin dekorasyonunda odalar, salon, mutfak ve banyo kadar önemli olan bir yer de antre, koridor ve giriş kapısı sayılabilir. Değişik ev modellerinde değişik antre modelleri bulunduğundan dekorasyonda da farklılıklar olacaktır.

Antre dekorasyonunda yararlanabilecek aksesuarların başında aynalar ve tablolar gelmektedir.Özellikle küçük ve loş ortamlarda aynalar geniş ve aydınlık bir ortam sağlayacaktır.Ayna ya da tabloları duvarda tek olarak kullanabileceğiniz gibi bunları bir komodin ya da dresuar üzerinde de kullanabilirsiniz.

 

Antre dekorasyon modeli

Antre dekorasyon modeli

 

Antre dekorasyonunda yararlanabileceğiniz diğer eşyalar arasında komodinler, dresuarlar ya da sehpalar gelmektedir.Dekore edeceğiniz alanın büyüklüğüne ve ruhuna uygun olarak birini seçebilirsiniz.Bunları ise bir puf ya da koltukla tamamlayabilirsiniz.

Antre dekorasyonunda kullandığınız komodin, dresuar ya da sehpaları ise çiçeklerle, mumlarla ya da biblolarla tamamlayabilirsiniz.Bunun dışında antrelerde farkılı ve şık dolapları, değişik kutuları kullanarak hem farklı bir dekorasyon oluşturabilirsiniz, hem de fazla eşyaları saklayabilirsiniz.

Sizlerle galerimizde farklı antrelere uygulanan farklı dekorasyon modellerini paylaşıyorum.Sizlerde dekorasyon konusunda bu resimlerden fikir edinebilirsiniz.

Antre Dekorasyon Örnekleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.