Duvar Tabağı Modelleri


Evlerimizin dekorasyonuna büyük önem veririz ve küçük dokunuşlarla büyük farklılıklar yapmak hoşumuza gider .Bunun için de duvar tabaklarından yararlanabiliriz.Porselen ,seramik ya da bakır işlemeli yada desenli tabaklar ile duvarlarımızda farklı bir görüntü oluşturabiliriz. Duvarınızda tek bir duvar tabağı kullanarak şıklık yapabileceğiniz gibi birden çok tabağıda değişik şekillerde duvarınızda kullanarak evinizin dekorasyonunda fark yapabilirsiniz.Duvar tabaklarını dilerseniz  değişik odalarda değişik şekillerde kullanarak dekorasyonunuzda  farklılık yapabilirsiniz.

Duvar tabakları

Duvar tabakları değişik modelleri ile duvarlarınızı süsleyerek evlerinize farklı,şık ve asil bir hava verecektir.Duvar tabaklarını tek bir tane olarak bir duvarda kullanabileceğiniz gibi birkaç tabağıda bir arada kullanarak farklı bir dekorasyon yapabilirsiniz.Sizlerde tabakları dekorasyonda değişik şekillerde kullanabilirsiniz.

Duvar dekorasyonunuz da tabakları kullanırken dikkat etmeniz gereken evinize uygun tasarımları olan tabakları seçmek olacaktır.Farklı renkleri ve desenleri olan duvar tabağı modellerini sizlerle galerimizde paylaşıyorum.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.