2013 Tepe Home Yılbaşı Koleksiyonları


Mobilya ve aksesuar alanında sektörün öncülerinden olan Tepe Home 2013 yılında yılbaşı için hazırladığı koleksiyonda 4 farklı konsept yapmış.Hazırladı dört konsept ile klasikten en yeni trendlere kadar pek çok ürünü koleksiyonunda bulunduruyor.Kendiniz  için alabileceğiniz gibi sevdikleriniz için hediye olarak ta alabileceğiniz pek çok ürün bulunan koleksiyon oldukça etkileyici görünüyor.

Tepe Home markasının yılbaşı koleksiyonunda “Sıcacık Bir Kış”, “Renklerin Gizemi”, “Kuzey Yıldızı”, “Kırmızının Işıltısı” konseptleri bulunuyor.Bu konseptlerden seçeceğiniz ürünler ile sizlerde evlerinizde yeni yıl için çok güzel dekorasyonlar yapabilirsiniz.

 

Tepe Home Sıcacık Bir Kış

 

Sıcacık Bir Kış:Dışarıda kar yağarken evinde sıcacık ve konforlu bir stil yaratmak isteyenler için özel olarak hazırlanan bu koleksiyonda beyazın asaleti ile Kristaller ve Işıltılı aksesuarlar yer alıyor.Kutular,mumluklar ve ağaç süsleri bulunuyor.Örgü süsler göze çarpıyor.

 

Tepe Home Renklerin Gizemi

 

 Renklerin Gizemi:Evinde yeni yıl heyecanını bütün bir kış yaşatmak isteyen ve ihtişamı seven dekorasyon severler için hazırlanan bu koleksiyonda vazolar, altın, bronz ve bakır aksesuarlar özenle seçilerek hazırlanmış.Saksılı yeni yıl çiçekleri,peçeteler için kelepçeler,mumluklar ve süsler konseptte yer alıyor.

 

Tepe Home Kuzey Yıldızı

 

Kuzey Yıldızı:Çocukların parlayan gözlerinden ilham alınarak hazırlanan bu konseptte evinde sevginin sıcaklığını görmek isteyen dekorasyon severler için keçe, cam, kımızı-beyaz karışımı kumaşlar ve odun dokuları özel olarak biraraya getirilmiş.Yılbaşı çorapları,tealight mumluklar,hediye paketleri ve kozalaklar dikkat çekiyor.

 

Tepe Home Kırmızının Işıltısı

 

Kırmızının Işıltısı:Yılbaşı klasiğinden vazgeçmek istemeyenler için kırmızı,yeşil ve kahverengi kullanılarak hazırlanan  bu konseptte  mumluklar,klipsler,süsler bulunuyor.

Evinde sıcacık bir yılbaşı geçirmek isteyenler ya da sevdiklerine değişik hediyeelr almak isteyenler için Tepe Home 2013 yeni yıl koleksiyonu alternatif olabilir diye düşünüyorum.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.