2013 Avize Modelleri


Avize modelleri

Avize modelleri

Evlerimizin aydınlatılmasında kullandığımız avizeler özellikle salonlarımızda tercih ettiğimiz şık lamba modelleridir.Avize seçiminde kullanacağımız mekan kadar ortamın dekorasyonu ve mekanın ne kadar aydınlatılacak olmasının istendiği de olukça önemlidir.

Farklı ortamlar ve mekanlar için farklı modellerde ve renklerde avizelerden yararlanabilirsiniz. Sizlerde şık ve güzel bir aydınlatmayı tercih ediyorsanız farklı modelleri bulunan avizelere bakmalı ve sonrasında kullanacağınız modele karar vermelisiniz.

Avizeler kullanım amaçlı olanlar ve dekoratif amaçlı olan avizeler olmak üzere ikiye ayrılırlar.Dekoratif amaçlı olan avizeler daha süslü ve gösterişli  olurken,kullanım amaçlı olan avizeler ise daha sade ve daha çok ışık yansıtabilirler.

Salonunuzda şık döşenmiş bir odanız da kullanacağınız avizeler daha gösterişli kristal taşlarla süslenmiş avize modellerini seçebilirsiniz,ya da ledli yapışan avizeleri seçebilirsiniz.Çocuk odalarında ve oturma odalarında ise daha sade modelleri tercih edebilirsiniz.

Sizlerle 2013 yılının en güzel avize modellerini galerimizde paylaşıyorum.Sizler bu modellerden fikir edinerek avize modelinize karar verebilirsiniz.

 Avize Modelleri :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.