Etiket: mini etek modelleri


2015 Mini Etek Modelleri

  Sevgili hanımlar mini etekler sezonun en trend parçaları arasında yer alıyor. sizlerde mini etekleri kombinlerinizde tercih ediyorsanız sezonda farklı model ve renklerde etekleri kombinlerinizde kullanabilirsiniz.   2015 bayan mini etek modelleri arasında kloş...

mini dar etek modeli

Mini Dar Etek Modelleri

Vücut hatlarına ve bacaklarına güvenen bayanların tercih ettiği dar mini etekler ile tüm gözlerin üzerinizde olmasını sağlayacaksınız.Sezonda farklı renklerde dar kesim mini etekler trend olmaya devam ediyor.Sizlerde bacaklarınıza ve vücudunuza güveniyorsanız mini dar etekler...

etek

Kapaklı Etek Modelleri

Etekler vazgeçilmezlerin arasındadır.Sezonda özellikle zarf etekler  moda.değişik renklerde ve modellerde kapaklı etekler bayanların vazgeçilmezleri arasında.Tek renk olabildiği gibi birkaç renk olan eteklerdeğişikliği seven bayanlar için ideal bie tercih olacaktır.

balon

2012 Mini Etek Modelleri

Bacaklara güvenen bayanların,özellikle genç bayanların tercihi olan mini etekler bu yıl da moda olmaya devam ediyor.İddialı minilerden hoşlananlar için birçok marka ve değişik model mini etekler sizleri bekliyor.

mini etek modelleri

Değişik Etek Modelleri

Bu yıl etekler çok moda.İster uzun ister kısa her boy,her renk moda .Sizde kendi stilinizi oluşturarak çok şık olabilirsiniz.