Yüz Yüze 1.Bölüm Kıyafet Markaları


Yüz Yüze kıyafetleri 1.bölüm

Perşembe akşamlarının en yeni dizisi Show Tv ekranlarında bu akşam görücüye çıkan Yüz Yüze dizisi oldu. Yüz Yüze dizisi oyuncuları ve konusu ile beğenileri kazanırken, dizi kıyafetleri ile de dikkatleri çekecek. Ham bayanların hem de bayların beğenisini kazanacak olan Yüz Yüze dizisi kıyafetleri ile ilgili ayrıntıları galerimizde bulacaksınız.

Sinem Kobal ve Birkan Sokullu ‘nun başrolleri paylaştığı dizide sinem Kobal Seliha kıyafetleri ile Birkan Sokullu Cihangir (Cino) kıyafetleri ile çok beğenilecek. Yüz Yüze kıyafetleri her hafta beğenileri kazanacak kombinleri ile sizleri yazılarımızda bekliyor.

Yüz Yüze dizi kıyafetleri arasında dikkat çekecek olan diğer isimler Zeynep kıyafetleri, Aleko kıyafetleri ve  Tatar Ramazan kıyafetleri oluyor. Sezonun mont, ceket, gömlek, tişört ve pantolon trendlerini dizi ekranlara taşıyacak.

Yüz Yüze Dizisi Oyuncuları :

Birkan Sokullu (Cino – Cihangir),Sinem Kobal (Seliha),Taner Ölmez (Aleko),Merve Dizdar (Yeşim),Özgür Emre Yıldırım (Tatar),Rüzgar Aksoy (Ender),Ahmet Rıfat Şungar (Mustafa),Mehmetcan Mincinozlu (Cemil),Ece Ceşmioğlu (Zeynep),Başak Daşman (Emel),Muhammet Çakır (Molla),Selin Yeninci, Ali Seçkiner Alıcı, Nihal Dinçel, Celal Öztürk, Kağan Uluca, Kirkor Dinçkayıkçı, Fikret Urucu, Doğanay Ünal ve Arda Görgen

Yüz Yüze 1.Bölüm Kıyafetleri Foto Galerisi 19 Ekim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.