Ufak Tefek Cinayetler 20.Bölüm Kıyafet Markaları


Ufak Tefek Cinayetler kıyafetleri 20.bölüm

salı akşamları Star Tv ekranlarında sevenleri ile buluşan ve dizide giyilen kıyafetleri ile özellikle hanımların olsa da beylerinde gönlünü feth eden Ufak Tefek Cinayetler dizisi kıyafetleri bu hafta da izleyenlerden tam not alırken, benimde yazmaktan zevk aldığım dizilerden birisi olarak sizlerle buluşuyor.

Ufak Tefek Cinayetler kıyafetleri denildiğinde ilk akla gelen liseden beri arkadaş olan , ama hep birbirinin açığını arayan Merve, Pelin, Oya ve Arzu kıyafetleri oluyor. Merve ne kadar baskın bir karekter olduğunu tarzı ve renk seçimleri ile ortaya koyarken, Oya ise ayakları yere basan bir kadın olduğunu kıyafet kombinleri ile izleyenlerle buluşturuyor. Pelin her daim ben kazanmalıyım diyen gösterişli kıyafetlerden hoşlanan yapısı ve Arzu ise sadelikten yana tarzı ile takip ediliyor.

Ufak Tefek Cinayetler dizi kıyafetleri arasında Burcu kıyafetleri de yakından takip edilen bayan dizi kıyafetleri arasında yer alırken, Burcu kırmızı frag ceket, kırmızı ceket ve kırmızı ekose pantolonla bu ölümün başında da dikkatleri çekerken, sonra Burcu gelinlik beğenileri kazanacak.

Ufak Tefek Cinayetler 20.Bölüm Kıyafetleri 13 Mart Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.