Ufak Tefek Cinayetler 15.Bölüm Kıyafet Markaları


Ufak Tefek Cinayetler kıyafetleri 15.bölüm

Salı akşamları Star Tv ekranlarında sevenleri ile buluşan her bölümü ayrı olay olan ve heyecanı doruğa taşıyan Ufak Tefek Cinayetler dizisi kıyafetleri ile de beğenileri kazanarak yakından izleniyor. Dizide giyilen kıyafetler sürekli güncellenen foto galerimizde takipçileri ile buluşuyor.

Ufak Tefek Cinayetler kıyafetleri denildiğinde hanımlar Oya kıyafetleri, Merve kıyafetleri, Pelin kıyafetleri ve Arzu kıyafetleri ile stillerinde farklılıklar oluşturuyorlar. Oya ayakları yere basan  pantolon ceket ve iddialı elbiseleri,ayakkabı ve çanta modelleri ile dikkat çekerken,Merve baskın ve dikkat çekici karekterini iddialı kıyafetleri le tarzına yansıtıyor.Pelin her zaman en çok sevilen ve en dikkat çeken kadın olmak için iddialı kıyafetler ile karşımıza çıkıyor. Arzu ise rahat bir şıklık ile ekranlarda yer alıyor.

Ufak Tefek Cinayetler dizi kıyafetleri arasında erkek kıyafetleri de dikkat çekiyor. Bayların yakından takip ettiği Serhan kıyafetleri Serhan’ın mükemmelliyetçi başarılı karekterini ister klasik şıklıkta ister spor şıklıkta olsun tarzına yansıtıyor.

Ufak Tefek Cinayetler 15.Bölüm Kıyafetleri 6 Şubat Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.