Ufak Tefek Cinayetler 1.Bölüm Kıyafet Markaları


Ufak Tefek Cinayetler kıyafetleri 1.bölüm

Star’da 24 Ekim salı akşamı ekrana gelecek Ufak Tefek Cinayetler dizisi izleyicinin merakını şimdiden çekti. Ay Yapım imzalı, dizinin yönetmenliğini Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer üstlenirken, senaryosunu Meriç Acemi kaleme aldı.sezonun iddialı dizisi “Ufak tefek Cinayetler” dizisi kıyafetleri ile de oldukça iddialı bir yapım olacak.

Başarılı , güzel ve bakımlı kadınlar ve onların yakışıklı ve şık eşleri bir arada oluna dizi kıyafetleri de şık ve iddialı oluyor. Ufak Tefek Cinayetler dizi kıyafetleri bayanların olduğu kadar baylarında dikkatini çekecek olan kıyafet kombinlerinden oluşuyor.  hanımlar özellikle tanıtım elbiseleri ile göz kamaştırırken, beyler tanıtımda giydikleri takımlarla beğenileri kazandılar.

Ufak Tefek Cinayetler kıyafetleri arasında en çok dikkat çekenlerden bazıları ise Oya gri elbise, Pelin gri tulum, Merve lacivert elbise, Arzu mor elbise olurken ,1.bölüm kıyafetleri arasında da en çok Pelin gözlük modelleri, Merve kaban, Oya gri takım ve Arzu renkli elbise oluyor.

Ufak Tefek Cinayetler Oyuncuları:

Gökçe Bahadır- Oya

Tülin Özen – Arzu

Aslıhan Gürbüz -Merve

Bade İşcil – Pelin

Mert Fırat -Serhan

Selim Bayraktar – Edip

Yıldıray Şahinler-Mehmet

Ferit Aktuğ -Taylan

Derya Beşerler -Esra

Tansu Biçer -Kemal

Hayal Köseoğlu-Derya

Duygu Sarışın-Burcu

Ufak Tefek Cinayetler 1.Bölüm Kıyafetleri Foto Galerisi 24 Ekim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.