Paramparça 83.Bölüm Kıyafetleri


Paramparça kıyafetleri 83.bölüm

Paramparça kıyafetleri 83.bölüm

83. bölümü ile 5 Aralık Pazartesi akşamı Star Tv ekranlarında olacak olan Paramparça dizisi kıyafetleri ile de çok beğenilecek ve yakından takip edilmeye devam edilecek.

Paramparça 83. bölüm kıyafetleri arasında Dilara kıyafetleri yine tarzı ile çok beğenilecek Dilara mürdüm rengi kalem eteğini gri kazak ve şık aksesuarlarla kombinliyor ve elegan bir görünüm kazanıyor.

Asuman kıyafetleri Paramparça dizi sponsorları arasında dikkatle takip ediliyor. Asuman mor elbiseni siyah diz üstü çizmeler,siyah deri ceket ve clutch çanta ile tamamlıyor.

Hazal kıyafetleri ve Cansu kıyafetleri Paramparça dizi kıyafetleri arasında genç hanımlara hitap ediyor ve çok beğeniliyor. Hazal kıyafetleri kadar aksesuar,ayakkabı ve çanta modelleri ile de çok beğeniliyor. Cansu ise 83. bölümde ekru mont,desenli elbise ve triko modelleri ile beğenileri kazanıyor.

Paramparça kıyafetleri söz konusu olduğunda erkek modasının da öncü isimleri dizi kahramanlarımız arasında yer alıyor. Ozan kıyafetleri  ve Deniz kıyafetleri genç beylerin yakın takibinde yer alırken; Cihan ve Harun kıyafetleri ise orta yaş beylerden tam not alıyor.

Paramparça Kıyafetleri 83.Bölüm Galerisi (5 Aralık):


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.